Upozaděná Veronika Žilková: Zdá se, že s rozchodem dcery Agáty Hanychové nechce mít nic společného

Veronika žilková

Není žádným tajemstvím, že Agáta Hanychová (38) má se svou maminkou Veronikou Žilkovou (61) velmi blízký vztah. Nicméně teď to vypadá, že situaci v jejich rodině poznamenal rozchod modelky s Jaromírem Soukupem (54). Navíc se zdá, že se Žilková stáhla tak trochu do ústraní a do mediální války Hanychové s mediálním magnátem se nechce plést.

V průběhu vztahu Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa se našlo spoustu lidí, kteří slavnému páru přáli štěstí. Mezi těmito lidmi byla i maminka modelky Veronika Žilková. Ta totiž zpočátku byla mediálním magnátem naprosto okouzlená. „Nebudu komentovat Agátu, ale z pana Soukupa jsem unesená. Třeba už jen to, že po nás všech umyl nádobí. Já jsem to ještě u žádného svého manžela nezažila. Nikdy žádný chlap u mě, nebo u Agáty nádobí nemyl. Ředitel televize se zvedl a šel mýt nádobí, my jsme s Agátou obě dvě upadly, takže já tomu vztahu strašně fandím, protože si myslím, že má dobrý srdce,“ řekla tehdy Blesku herečka.

Vztah Soukupa a Hanychové ale nakonec nevydržel, což nejspíš hodně zamrzelo i Žilkovou. V minulosti totiž herečka občas vztahy své dcery a dění kolem ní okomentovala, nicméně nyní zarytě mlčí. A vypadá to, že s rozchodem nechce mít nic společného. Přitom se zdá, že se situace tak trochu zvrtla a modelka s moderátorem si skrze média posílají hodně ostré vzkazy. Žilková se ale podle všeho veřejně raději do ničeho neplete. Na svém profilu na Instagramu se tak třeba před několika dny pochlubila novými vlasy, fotografiemi z práce či snímkem s dcerou Kordulkou.

Sama Hanychová přitom v rozhovoru pro Extra prozradila, že vztahy mezi ní a maminkou byly jednu dobu napjaté. Podle modelky to bylo právě kvůli Soukupovi. Nezbývá tedy než doufat, že se celá situace brzy uklidní a už bude jen dobře. A snad je nyní Žilková šťastná z modelčina dalšího přítele, kterým se stal Miroslav Dopita. Podle fanoušků Hanychová po jeho boku vypadá opravdu spokojeně.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Blesk; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!