Únava Agáty Hanychové: Dlouhodobý nedostatek spánku se podepsal na jejím vzhledu

Agáta Hanychová

Nejprve ji fanynky, když začala ve větším množství konzumovat kyselé okurky, začaly podezírat, zda není znovu v očekávání, nyní si začínají všímat, že její vzhled nese známky vysoké únavy a nevyspání. Zkrátka o ni mají starost, a tak se začaly v komentářích či během živého vysílání tázat, zda je s čerstvě provdanou Agátou Hanychovou (38) vše v pořádku.

A ano, je. Jen je poslední dobou v jednom kole. Vše odstartoval předvánoční shon, který mezi svátky vyvrcholil do poslední chvíle utajovanou svatbou. Do toho je Agáta mámou na plný úvazek a péče o tři děti jí zkrátka poslední dobou dává více zabrat než obvykle.

Možná jí na spánku nepřidají ani neustále tahanice s jejím bývalým partnerem a otcem nejmladší dcery Rozárky, Jaromírem Soukupem, či trestní oznámení, které na ní podal bývalý manžel, herec Jakub Prachař, neboť by podle něj neměla ukazovat jejich společnou dceru Miu na sociálních sítích. Absurdní na celé situaci je, že Prachař na svůj Instagram sám společné fotografie s dcerkou přidal.

Sama Agáta si nedávno posteskla, že je toho na ni v poslední době moc a rozhodla se spolu se svými „holčičkami“ podělit o jeden z každodenních dnů, který zachytila v sestříhaném videu. Na záznamu bylo, jak odvádí Miu do školky, následně jí v odpoledních hodinách vyzvedává a odváží jí na tenisový trénink. Když dorazili domů, začala připravovat pro pětičlennou rodinu večeři a následně se pustila do úklidu. Než zavřela oči, nezapomněla zapnout živé vysílání, kde si příchozím fanouškům postěžovala, že je notně vyčerpaná a v posledních dnech se jí spánek spíše vyhýbá.

Setkala se zejména s obdivnými komentáři, které hlásaly, že je pro ně Agáta zdrojem bezbřehé inspirace. Řeč přišla i na blížící se líbánky, kam by novomanželé, tedy Agáta a Mirek Dopita, měli v blízké době odletět. Chystají se na Bali, které pro Dopitu není neznámé, neboť na něm delší dobu žil. Ale neboť na Bali Agáta stále ještě nebyla, vyrazí dvojice právě tam. Tak snad si Agáta konečně trochu odpočine.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Aha; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!