Týnuš Třešničková si udělala radost: Koupila si k Vánocům kabátek za 110 tisíc, doma má ale mnohem dražší kousky

Týnuš Třešničková/Kristýna Třešňáková

Influencerka Týnuš Třešničková si umí udělat radost. Její sluncem zalitý instagramový účet ukazuje její život, který se točí zejména kolem sociálních sítí, cestování a luxusního zboží. Tím si udělala radost i na Vánoce.

Týnuš Třešničková je známá tím, že si potrpí na luxusní kousky. Velice ráda má kabelky, kterých má doma spoustu a nechybí jí ve sbírce ani ikonická Birkin, jejíž cena se pohybuje okolo 250 tisíc korun a více. Těsně před Vánoci si ale udělala radost jinak. Podle Expresu si pořídila kabátek značky Fendi za přibližně 110 tisíc korun.

Kabátek hezky předvedla, když s přítelem vyrazila do kina v obchodním centru Atrium Flora na film Aquaman a ztracené království. A nutno dodat, že jí nesmírně slušel! Outfit doladila Birkinkou, která v její ruce zkrátka nesměla chybět.

Týnuš Třešničková/Kristýna Třešňáková
Foto: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

Influencerka si tento životní styl ale může dovolit. Když začínala jakožto mladá blogerka, která natáčela videa na Youtube, bydlela ještě ve svém pokojíčku v Liberci u rodičů. Nedávno si pořídila prostorný byt v pražském Karlíně, který patří mezi nejluxusnější novostavby v této části města.

Týnuš Třešničková si užila Vánoce doma v Česku, ale jelikož má přítele italského původu, tak Itálii navštěvuje velice často – zrovna po vánočních svátcích se sem chystá vyrazit za jeho rodinou.

Zdroj: Redakce, autoský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!