Trpí už přes půl roku: Richard Müller musí kvůli vážnému zranění nohy při vystoupení sedět

Legendární slovenský zpěvák Richard Müller (61) v loňském roce prodělal zranění nohy, kvůli kterému musel i na operaci. Jelikož uzdravení trvá dlouhou dobu, musí při svém vystoupení sedět.

Richard Müller už musel své koncerty přesunout, protože mu noha nedávala na výběr. Byl však smutný z toho, že své fanoušky zklamal. „Milí přátelé, je mi velmi líto, že už podruhé musím přeložit koncerty. Ale moje noha je momentálně ve stavu, že nemohu ani stát, a dokonce ani sedět. Váš Richard,“ napsal například v lednu na svůj Facebook. Zpěvák trpí bolestmi už přes půl roku.

Ačkoliv už od jeho vážného zranění nohy uteklo spoustu měsíců, zpěvák se stále necítí být ve své kůži. Koncerty už ale přesouvat ani rušit rozhodně nechce, a tak to při vystoupení na festivalu Benátská! vyřešil po svém – při vystoupení sedí na židli.

Richard je ale rád, že sedět může. Jak totiž sám uvedl, v minulosti měl problém i s tím. Dnes už se ale na akcích usmívá a je vidět, že je čím dál spokojenější. Tomu možná přidává i fakt, že nedávno vydal společnou píseň se zpěvačkou Emmou Smetana, která se jmenuje Tahle jedna vteřina.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledový obrázek: Bojars/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!