Trapas v televizi: Genzerova bývalá manželka naznačila, jaký byl milenec

Do pořadu Inkognito dorazila Linda Finková, bývalá manželka Richarda Genzera. Herec však na své věčné vtipkování doplatil, protože se jí zeptal, jestli byl dobrý milenec, píše deník Blesk.

Když Richard Genzer v pořadu Inkognito tušil, že záhadným hostem je jeho bývalá manželka Linda Finková, pustil se do vtipných otázek.

Hádající Jakub Prachař, Petra Nesvačilová, Ondřej Gregor Brzobohatý a Richard Genzer brzy odhalili, kdo je v pořadu tentokrát navštívil. „Potkala jste ve svém životě muže, který má černý kudrnatý vlasy?“ zeptala se Nesvačilová.

„A do dneška toho litujete?“ přidal se Brzobohatý. Není divu, že jako vždy bylo v pořadu pořádně veselo. Kámen úrazu přišel ve chvíli, kdy svou otázku položil Richard Genzer. „A byl báječný v posteli?“ zeptal se.

Linda, která nesměla mluvit, a pouze kývala nebo kroutila hlavou, nedokázala na Richardovu otázku jasně odpovědět. Nešťastně vzdychla, což si Libor Bouček, který za Lindu musel odpovídat, vyložil jako ne.

Richard Genzer je správný komik, který si to pravděpodobně vyložil jako vtip, ve skutečnosti se mu však podařilo trochu ztrapnit.

Zdroj: Pořad Inkognito, Blesk, iPrima Ženy; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!