Trapas Emmy Smetany: Do zoo vyrazila v odvážné róbě, ale spletla si ptáky

emma smetana

Zpěvačka Emma Smetana je jedna z nejkrásnějších a nejlépe oblékaných celebrit, které v Česku máme. Občas se ale dokáže i trochu ztrapnit. To se jí povedlo i nedávno v zoo, když si spletla ptáky.

Emma Smetana si našla ve svém přeplněném kalendáři chvíli času na své děti, které jinak tráví většinu času s chůvami. Svého volna využila okamžitě a vzala své dvě dcery do pražské zoo.

Zpěvačka si na sebe vzala vzdušnou odvážnou róbu, ze se které pravděpodobně zatočila hlava všem tatínkům, kteří se svými dětmi do zoo vyrazili také. O fotografii se zpěvačka podělila na svém Instagramu.

Hlavní věc, která pobavila fanoušky, bylo zpěvaččino pojmenování ptáků. Spletla si totiž plameňáky s pelikány. „My 3 & pelikáni,“ napsala k fotografii, na jejímž pozadí postávali růžoví plameňáci. Tato malá chyba vedla k výsměchu zpěvačce, a tak raději svůj příspěvek pozměnila.

„My 3 & flamingos,“ objevilo se po chvíli u příspěvku. Ani to se však fanouškům nelíbilo, a tak si do Emmy rýpli znovu. „Školy z Francie nemám, ale mám českou základku a tam nás během výletu do zoo učili, jak vypadá pelikán,“ stálo pod příspěvkem.

Emma se rozhodla tyto komentáře neřešit. K jejímu nepříjemnému překvapení pod fotografií však přistály ještě další negativní komentáře. „Jste tak hubená, až to není vůbec pěkné, vypadá to jako reklama na hlad,“ napsala sledující, která si svůj nevyžádaný názor na cizí tělo pravděpodobně nedokázala nechat pro sebe.

Není pochyb, že Emma vyrazila do zoo oblečená jako hvězda. Nedá se však říct, že by šaty byly pro návštěvu zoo nevhodné. Byly pravděpodobně lněné a vzdušné, což je ideální volba na letní dny.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledový obrázek: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!