Tomáš Zástěra odhalil detaily o miminku: Prozradil termín porodu a promluvil i o synovi partnerky

Tomáš Zástěra

Moderátor Tomáš Zástěra (44) před měsícem překvapil asi všechny své fanoušky, když prozradil, že se svou partnerkou čekají miminko. Nyní pro deník Expres prozradil podrobnosti.

Když byl Tomáš Zástěra účastníkem v pořadu Survivor, mnozí fanoušci nechápali, že stále nemá partnerku. Nakonec se mu ale poštěstilo a našel si krásnou brunetku, která má pětiletého syna z předchozího vztahu. Na své první dítě se Zástěra samozřejmě těší, svou roli už má ale dobře natrénovanou. „Těším se enormně, protože už teď zastávám roli otce. Máme pětiletého syna, který je z předchozího vztahu. Ta role mě baví už teď a bude mě bezesporu bavit i ta dvojnásobná, protože to bude velká jízda, bude to i zábavná jízda,“ prozradil výše zmíněnému deníku.

Tomáš Zástěra si při své účasti v Survivoru vybudoval silnou základnu fanoušků, kteří mu k miminku ve velkém gratulovali. Moderátor totiž na svých sociálních sítích sdílel fotografii ultrazvuku. „Už se tě nemůžeme dočkat,“ napsal do popisku.

A dočká se oblíbený moderátor chlapečka, nebo snad holčičky? To zatím netuší, ale už brzy to bude vědět. „Právě teď bude mít partnerka vyšetření, kde bychom se to měli dozvědět. Chlapce už máme, dívka by byla fajn, ale je mi to úplně jedno,“ vysvětlil.

Zástěra uvedl, že má partnerka má termín porodu kolem 24. července a webu Maminka prozradil, jak se o těhotenství své přítelkyně dozvěděl. „Partnerka mi na chalupě přinesla zarámovanou fotku z narozeninové oslavy, kde jsme všichni i s jejím synem. Tak jsem si myslel, že chce, abychom měli naši fotku i na jihu Čech, nejen doma. Když jsem to komentoval slovy „hezký, super, kam to tedy dáme?“, tak mi bylo doporučeno, ať se podívám pořádně.No, zkrátím to. Nic jsem nenašel, tak mi ukázala pozitivní těhotenský test a na fotce malou „emoji“ děťátka na jejím bříšku, které jsem si nevšiml. Hned jsem věděl dvě věci – že se neskutečně těším a že si musím pořídit brýle,“ řekl s úsměvem.

Je jisté, že Tomáš bude skvělým tatínkem, kterým je vlastně už teď. Moderátor na sociálních sítích často sdílí fotografie s partnerčiným synem a není pochyb, že jej okamžitě přijal jako vlastního.

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Maminka, iDnes; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!