Tomáš Klus zrušil natáčení Zoo a dostal od produkce vynadáno. Ale v dobrém

Tomáš Klus

Zpěvák a herec Tomáš Klus (37) neměl na výběr a musel natáčení seriálu Zoo zrušit. Dělat to nechtěl, protože věděl, že tím naruší program celému týmu. A jak čekal, od produkce dostal vynadáno. Ale v dobrém!

Když se Tomáš Klus začal cítit špatně, hned věděl, že je zle. Zanedlouho už měl jasno – má těžký zánět dutin a zánět středního ucha. „Před týdnem mě vcukuletu během hodiny zahnala do postele zničehoniční zimnice a krom takové té chřipkové slabosti všeho nic dalšího nepřibrala,“ začal vysvětlovat Klus na svých sociálních sítích.

Tomáš se rozhodl pro chvíli klidu, protože tušil, že se mu brzy uleví. „Tak jsem si dal den voraz a dobrý. Zase normální tempo. Musím makat, žádný štráchy. A předevčírem, znova přepadovka,“ svěřil se. Jelikož se mu udělalo zle v práci, tak to už byl problém, protože musel přiznat svému okolí, že to nezvládá a potřebuje volno. To sice Klus udělat nechtěl, ale musel.

„Tak jsem se vydal za produkcí Primy a omluvil se a oni.. mi vynadali!“ překvapil fanoušky. Záhy to ale uvedl na pravou míru. „Že co se omlouvám, že to je jasný. A já říkám, že jim nadělám práce a oni že zdraví je přece přednější a já jako bych vypad z nějakého podivného refrénu, co jsem si celej život zpíval, falešně. Že nemůžu polevit, zklamat, ukázat slabost,“ pokračoval Klus.

Tomáš takovou reakci vlastně vůbec nečekal. Byl překvapený, že si může s klidem odpočinout a uzdravovat se, a navíc mu to vedení přeje. „Chci jen říct, jestli to máte taky tak, přestaňte si zpívat ten falešný refrén, nemoc není slabost a odpočinek není ostuda; svět nepotřebuje lidský stroj, ale zdroj spokojeného lidství, což je zdravé tělo, řeč a mysl,“ nabádal své fanoušky a sledující.

Ozvali se mu i manažeři z účtu Primy na sociálních sítích. „S produkcí souhlasíme! Zdraví je přednější. Brzy se uzdrav, Tome,“ vzkázali mu. A my z redakce se přidáváme a také přejeme brzké uzdravení.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!