Starší dcera Tomáše Kluse míří do seriálu ZOO: Zahraje si nezbednou neteř

Tomáš Klus

Tomáš Klus (37) už zdaleka není jediný, kdo se z jeho početné rodinky věnuje herectví. Zálibu v něm našla i Klusova starší dcera Josefína, kterou má zpěvák se svou manželkou, Tamarou Klusovou (35). Společně vychovávají ještě syna Alfréda a nejmladší Jenovéfu. A i oni dva se před kamerou na krátko objevili.

Klusova desetiletá dcera Josefína míří za tatínkem do rozjetého a divácky velmi oblíbeného seriálu ZOO, který je každou středu ke zhlédnutí na televizní stanici Prima. Zahraje si v něm nezbednou neteř postavy, kterou ztvárňuje právě Klus. Ta svému strýčkovi, který jí dostal na starost, připraví všelijaké nesnáze, které značně uškodí jeho peněžence.

Prvního natáčení se Josefína nemohla dočkat a potíže neměla ani s naučením textu, s čímž mívají problémy i o dekády starší herci. Pro redakci Expres se o roli, při níž se setkává s vlastním tatínkem, sama rozpovídala: „Byla jsem strašně natěšená, že budu točit s tátou. Moc mě to baví, a když mě to baví, tak se mi i hezky učí texty. Ráda bych taky jednou studovala herectví jako táta“.

Vzhledem ke skutečnosti, že se nejedná o první působení Josefíny před kamerou, mohlo by se jí přání vyplnit. Již před rokem zažila několik natáčecích dnů, když se vytvářel komediálně laděný seriál, Zalez do spacáku. Zde si opět zahrála po boku svého tatínka. Diváci se seriálu dočkají již brzy a opět bude k vidění na stanici Prima. První díl televize odvysílá již 5. února v hlavním vysílacím čase.

Ani její mladší sourozenci se kamerám nevyhýbají. Právě naopak. Všichni tři se setkali při jednodenním natáčení chystané minisérie Dcera národa, která se odehrává během revolučního roku 1848. I přesto, že se jednalo o miniaturní roličky, děti Klusových si natáčení maximálně užili. Je možné, že nakonec všichni z nich naplno zavítají do herecké branže.

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Extra, MediaGuru; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!