Těžko uvěřitelný úspěch: Roman Ondráček sbírkou získal peníze na novou desku. Nyní čelí podezření, že si je sám poslal

Roman Ondráček

Někdejšímu zpěvákovi bývalé skupiny Těžkej Pokondr se v poslední době vůbec nedaří. Vše začalo již v loňském roce, když během koncertu Michala Davida, napadl Roman Ondráček (57) zpěvákovu manželku Marcelu. Celou záležitost aktuálně řeší právníci obou stran. Tím Ondráčkova patálie ale zdaleka nekončí.

Právě naopak. Již delší čas se moderátor potýká s nedostatkem financí, a byl proto nucen založit sbírku na portálu Donio, aby mohl začít připravovat plánovanou desku, která by měla nést název Zlatý Duety. Téměř nikdo nepředpokládal, že by požadovaných 400 tisíc korun dokázal vybrat, ale stal se zázrak a sbírka byla úspěšně dokončena. Nyní ale zpěvák čelí podezření, že si vyšší částky, které na sbírku přispěly, posílal sám.

Je pravdou, že sbírka byla založena již v loňském roce, přesněji 17. října. Za necelý měsíc a půl se Ondráčkovi podařilo vybrat pouhých 7 tisíc korun, a finální částce byl tak na kilometry vzdálen. Vše se začalo měnit 8. prosince, kdy na projekt kdosi přispěl neuvěřitelných 50 tisíc korun. Přispěvatelé jsou na Doniu chráněni rouškou anonymity, takže nezjistíme, kdo oním štědrým dárcem byl, ale překvapivě nebyl jediným. Na sbírku od té chvíle začaly chodit závratné částky, které dosahovaly i výše sto tisíc korun. Není tedy divu, že se požadovaná částka nakonec vybrala, dokonce na desetník přesně.

Odpůrci Romana Ondráčka, kteří by uvítali, kdyby se kdysi oblíbený zpěvák šel raději léčit s psychickými potížemi, informovali redakci Extra i o existenci transparentního účtu, na který bylo Ondráčkovi 400 tisíc vyplaceno. Dále dodali, že hned následující den celá částka z účtu zmizela. Samotný Ondráček se k celé situaci nechtěl příliš vyjadřovat.

Prozradil jen, že 350 tisíc korun převedl kamsi, odkud budou peníze použity na vznik plánované desky, a zbylých padesát tisíc prý věnoval manželce Nině. Otázkou je, zda lze Ondráčkovi věřit. Přeci jen před časem, když došlo ke zmíněnému napadaní ženy Michala Davida, odhalil, že trpí bipolární poruchou, se kterou se však odmítá léčit. Co je momentálně zcela jisté, je, že zpěvák se v penězích rozhodně netopí. Nedávno měl prodat nejen dvě auta, ale také čtyřkolku a řadu dalších věcí.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Expres; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!