Tereza Vojtková promluvila o tom, jak ji Roman Vojtek opustil těsně před porodem

Tereza Vojtková

Tereza Vojtková před téměř devíti lety zažila chvíle, které jsou noční můrou snad každé ženy. Na samotném konci těhotenství ji totiž opustil její manžel Roman Vojtek.

Nebylo to jejich první dítě, měli spolu už dceru Editu, o kterou se musela starat také. I tak to pro ni byl ale obrovský šok, který musela vstřebat. Místo toho, aby se v klidu připravovala na porod, tak se musela bát, jak všechno sama zvládne. „Bylo to hnusné. Nejde k tomu nic jiného říct. Na to není jiné synonymum,“ prozradila pro portál Extra. Nakonec mu ale po několika letech dokázala odpustit. Udělala to kvůli dětem, ale také kvůli sobě.

„Člověk si to nenechá v sobě. Ten hnus si v sobě nemůže nechat. Vnitřně by ho to zabilo,“ pokračovala. „Bylo těžké si na to zvyknout. Nebudu zastírat, že ne. Bylo to bolavé, hodně slziček, ale zvykla jsem si na to. Je to devět let. Střídavou péči máme čtyři roky. Teď budou druhé Vánoce bez dětí,“ vysvětlila Tereza, která má v současné době s Vojtkem domluvenou střídavou péči.

Tereza si však při porodu sáhla na samotné dno. Psychicky na tom nebyla vůbec dobře. Před několika lety prozradila, že tehdy i přes to, že brala antidepresiva, chtěla umřít. „Vzpomínám si, že jsem ležela v porodnici. Měla jsem zapnutou televizi a tam byl nějaký rozhovor s Romanem. Do toho šly prostřihy jeho kolegů z divadla, kteří mě neznají, ale vynášeli soudy. V tu chvíli se mi chtělo umřít,“ řekla v rozhovoru pro Top Star Magazín.

„Prý už prostě nemohl. Já nevím, co nemohl… Neumím se z toho ani poučit. Budu s tím muset žít,“ dodala tehdy ještě Tereza Vojtková, která se však nakonec ze všeho dostala a dnes žije poměrně spokojený život.

Roman Vojtek je nyní ženatý s Petrou Vojtkovou, která aktuálně čeká druhého potomka. Roman se tak brzy stane čtyřnásobným tatínkem.

Zdroj: Autorský text; Extra, Blesk, Top Star Magazín; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!