Tereza Brodská ruší závazky kvůli zánětu plic a horečkám: „Takhle zle mně už dlouho nebylo,“ říká

Herečku Terezu Brodskou skolila nemoc. Ačkoliv si nyní měla užívat babí léto a také pracovat, místo toho tráví své dny v nemocniční čekárně. Má totiž horečky a k tomu zánět plic.

Tereze Brodské je natolik špatně, že jí nezbývalo nic jiného než si nasadit roušku a vydat se do nemocnice. Místo toho, aby si užívala poslední letní dny, musí trávit své dny v posteli a také v čekárně!

Ještě před týdnem herečka plnila pracovní povinnosti, zašla si ke kadeřníkovi a nezapomínala ani na procházky a cestování. A protože Brodská nesdílí jen to pozitivní, dnes se na svých sociálních sítích svěřila, že se cítí skutečně mizerně.

Ve svých Stories na Instagramu se fanouškům svěřila, že se vůbec necítí dobře. „9 dní horečky, třetí antibiotika, zánět plic a na ostatní výsledky čekám. Omlouvám se tímto všem za zrušené závazky! A za to, že nereaguji na zprávy! Takhle zle mně už dlouho nebylo!“ napsala herečka, která si nejspíš toto období představovala úplně jinak.

Vzorná Tereza vyrazila na vyšetření s rouškou, aby neohrozila sebe či ostatní. Pravděpodobně si totiž u lékaře chvíli počkala, jak už to ostatně většinou bývá.

Tereza Brodská zatím neřekla, jak její výsledky dopadly. My jí z redakce přejeme, aby se co nejdříve cítila zase jako rybička a čtenáře budeme o jejím zdravotním stavu informovat hned, jakmile se dozvíme nové informace.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek (NoJin)/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!