Tereza Brodská (55) si nabarvila vlasy na blond: Jste celá Schillerová, vzkazuje fanynka

Herečka Tereza Brodská (55) bezpochyby patří mezi naše nejkrásnější herečky. Doposud jsme ji znali jako brunetku, s tím je však nyní konec. Rozhodla se totiž pro velkou změnu.

Když se Tereza Brodská ukázala na svém Instagramu s poměrně výrazným blond melírem, mnoho svých fanoušků překvapila. Herečku jsme totiž doposud mohli vídat pouze s tmavě hnědými vlasy, jenž jsou pravděpodobně její přirozenou barvou.

Fanoušci i slavní kolegové herečce účes chválili, tudíž si mohla být jistá, že jí velice sluší. Pak jí ale přišla zpráva, která ji nejspíš až tolik nepotěšila. „Teď mi jedna paní napsala: Vy jste celá Alenka Schillerová z ANO,“ psalo se v ní. Herečka k tomu napsala jen to, že to úplně nebyl její záměr.

Někteří další sledující Terezy Brodské se také podělili o svůj názor. Spousta z nich si myslí, že ačkoliv tento účes herečce sluší, tak na něj má ještě několik let čas. S tím i ona sama souhlasila.

Podle Brodské je tato barva vlasů pouze dočasná, takže se pravděpodobně nechala nabarvit kvůli nějaké filmové či seriálové roli, která ji v blízké době čeká.

Zdroj: Instagram Terezy Brodské, autorský text; Náhledový obrázek: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!