Temné následky závislosti: Tereza Pergnerová má žíly v takovém stavu, že musí na odběry chodit na ARO

Tereza Pergnerová

Moderátorka Tereza Pergnerová je známá tím, že byla před mnoha lety závislá na drogách. Ačkoliv už dnes nic nebere, temné následky pociťuje dodnes.

Tereza Pergnerová v současné době vypadá úžasně. Věnuje se své moderátorské práci a nechybí ani na zajímavých společenských akcích. V minulosti tomu tak však vždy nebylo.

Pergnerová se potýkala se závislostí na pervitinu a heroinu, což ji nakonec stáhlo až na úplné dno. Bez dávky drog nebyla ani schopná vstát z postele. Kvůli dávce si dokonce odběhla i z porodnice jen pár hodin poté, co porodila syna Samuela.

A kde brala Pergnerová na drogy peníze? Tehdy nafotila velmi odvážné fotky pro časopis Leo, za které dostala ohromné 3 miliony korun. Právě kvůli těmto penězům se dostala na dno, protože je do poslední koruny utratila za drogy.

Pergnerová je dnes už sice v pořádku, ale své žíly má v takovém stavu, že musí na odběry krve chodit na ARO. „Teď, když mi nabírají krev, tak musím na ARO. Berou mi ji z třísel, mám úplně porušené řečiště, tím, jak jsem si píchala často, není možné najít žádnou žílu. Buď jsou tvrdé nebo se ztratily,“ přiznala už kdysi v pořadu 13. komnata.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!