Těhotná Kourtney Kardashian (44) musela kvůli vážným komplikacím na operaci: Lékaři miminko zachránili

Kourtney Kardashian

Americká celebrita Kourtney Kardashian (44) se spolu se svým manželem Travisem Barkerem (47) snažila o miminko skutečně dlouho a také pro to museli dost obětovat. Nakonec se Kourtney otěhotnět přece jen podařilo, málem však o vytouženého chlapečka přišla.

Kourtney Kardashian už v seriálu The Kardashians popisovala, co všechno snaha o otěhotnění v jejím věku obnáší. Musela podstoupit mnoho konzultací a léčebných procedur, nakonec se na ně však štěstí usmálo.

U Kourtney se však projevily potíže a před několika dny musela podstoupit náročnou operaci, kdy lékaři doslova bojovali o život jejího zatím nenarozeného miminka. Strach byl nesnesitelný, ale nakonec se malého chlapečka podařilo zachránit.

„Navždy budu vděčná svým úžasným lékařům za záchranu života našeho dítěte. Jsem neskonale vděčná svému manželovi, který za mnou spěchal z turné, aby byl se mnou v nemocnici a staral se o mě i po něm. Je to moje skála. A své mamince děkuji, že mě při tom držela za ruku,“ vyjádřila Kourtney vděk na svých sociálních sítích.

Jako člověk, který měl v minulosti tři opravdu snadná těhotenství, jsem nebyla připravená na strach, že se budu muset vrhnout na urgentní operaci plodu. Myslím, že nikdo, kdo si podobnou situací neprošel, nedokáže ten pocit strachu pochopit. Mám zcela nové pochopení a respekt pro maminky, které musely o své děti v těhotenství bojovat,“ pokračovala Kourtney, která má tři děti se svým bývalým partnerem Scottem Disickem.

„Chvála Bohu… Z nemocnice jsem odešla se svým chlapečkem v břiše a v bezpečí. To je to největší požehnání,“ dodala Kourtney, která je již zpátky ve svém domově, obklopena svými nejbližšími.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Condé Nast – VOGUE Taiwan/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!