Těhotenství Evy Perkausové některé pobouřilo: Moderátorka se dočkala nechutných nadávek

eva perkausová

Eva Perkausová (29) se na svém profilu na sociálních sítích pochlubila radostnou novinkou. Mnohé tím překvapila, neboť na ní těhotenství dlouho nebylo znát a navíc otěhotněla pouhé tři měsíce po porodu syna. A i když moderátorce většina lidí gratuluje, najdou se i tací, kteří jí vyčítají, že kvůli ní odešla Gabriela Lašková (33) z televize Prima úplně zbytečně.

Moderátorka Eva Perkausová se postarala o pořádný šok. Přestože se blondýnka nechala před časem pro Extra slyšet, že by ráda měla další miminko, nikdo v té době netušil, že už pod srdcem jedno nosí. To moderátorka prozradila až na svém profilu na sociálních sítích, kde zveřejnila fotku s rostoucím bříškem. Nutno podotknout, že tím spoustu lidí překvapila. Perkausová je na začátku šestého měsíce, což znamená, že otěhotněla krátce po porodu prvního syna.

Většina lidí moderátorce její štěstí přeje. Mezi gratulanty na Instagramu se objevily i některé celebrity. Své nadšení tak veřejně vyjádřily například influencerka Nikol Leitgeb (36), zpěvačka Barbora Mottlová (37) či Eliška Bučková (34). Mezi diskutujícími na internetu se ale našli i tací, kterým se těhotenství Perkausové nepozdávalo.

Není to totiž tak dávno, co se blondýnka vrátila do moderátorského křesla a hlásila zprávy na Primě. Její návrat se však neobešel bez skandálu. Na základě návratu Perkausové odešla z Primy její kolegyně Gabriela Lašková (33). Perkausová totiž začala moderovat s Petrem Suchoňem (39), který byl do té doby parťákem právě Laškové. A není žádným tajemstvím, že Lašková nesla odchod z Primy těžce a chyběla i fanouškům. Ti se teď do Perkausové pořádně pustili a nenechali na moderátorce nit suchou. „Nezvládala jedno. Musela honem do práce vyštípat moderátorku ze zpráv a je zas těhotná. Takhle bude mít brzy Klabzubovu jedenáctku,“ píše podle Blesku na internetu jedna z žen. „Proč kvůli ní musela přijít o místo p. Lašková? Parádní podraz,“ myslí si další. Perkausová si přečetla rovnou několik nechutných nadávek.

Nicméně moderátorka se už nechala několikrát slyšet, že jejím úmyslem rozhodně nebylo zbavit se Laškové. Kromě toho zdůraznila, že ona nemá žádnou pravomoc rozhodovat o tom, kdo na Primě zůstane a kdo půjde pryč.

Zdroj: Autorský text, redakce, Blesk, Extra; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!