Tatiana Dyková (45) o své krizi: Myslela jsem si, že už jsem v depu

Tatiana Dyková

Herečka Tatiana Dyková (45) vyrazila na premiéru filmu Aristokratka ve varu, kde ztvárnila jednu z hlavních rolí. V rozhovoru pro Expres se přiznala, že se při natáčení pokračování tohoto filmu cítila mnohem lépe než při natáčení prvního dílu.

Tatiana Dyková dorazila na premiéru ve velmi dobré náladě a rozdávala úsměvy na všechny strany. Nejspíš i proto, že natáčení filmu Aristokratka ve varu byla tentokrát jedna radost. „Bylo to báječný, už jsem věděla, do čeho jdu. věděla jsem, že budu chodit na návštěvu k panu Bočkovi, který má s jeho úžasnou ženou na zámku nádherný byt. Těšila jsem se na kolegy,“ popsala své pocity.

Tak to ale nebylo v případě prvního dílu. Tehdy se herečka cítila přepracovaně a šetřila energii všude, kde se dalo. A to i při práci. „Tentokrát jsem se cítila víc odpočatější než při jedničce. Tam jsem cítila, že už jsem v depu, ale tady jsem byla na startu a moc mě to bavilo,“ vysvětlila pro výše zmíněný web s tím, že chvíli poté oznámila, že si dává roční pauzu od práce. Jelikož to bylo v době, kdy začínal covid, tak se nakonec pauza prodloužila. Nyní už je ale Tatiana v plné síle, a jde to na ní poznat.

Pár dní před premiérou pro deník Metro popsala své pocity ohledně natáčení pokračování tohoto úspěšného filmu. Bála se, že pokračování nebude tak úspěšné, jako první díl? „Nebála. Víte, ono je risk všechno, i když točíte první díl. A čím jsem starší, tím cítím větší zodpovědnost. Ale kdybych neměla riskovat, nenatočím nic. Takže jsem se těšila a byla zvědavá, jak si Jirka Vejdělek i jako scenárista s touhle výzvou poradil,“ vysvětlila.

Zdroj: Autorský text, redakce; Expres, Metro; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!