Taťána Kuchařová se neudržela a okomentovala manželství Brzobohatého

Ačkoliv se prozatím Taťána Kuchařová (35) nijak nevyjádřila ohledně sňatku svého bývalého manžela Ondřeje Brzobohatého (40) s Danielou Písařovicovou (44), zdá se, že bývalá Miss World 2006, která se s hudebníkem rozvedla loni na jaře, neumí úplně mlčet…

Kuchařová, která nyní usiluje o církevní anulaci svého minulého manželství s Brzobohatým, momentálně pobývá v Berlíně, kde pracuje na nové reklamní kampani. Zprávu o Ondřejově svatbě se dozvěděla od svého přítele, který byl v té době v Itálii.

Blízká kamarádka Taťány prozradila Blesku, že Taťána před svým týmem v německé metropoli pronesla slova „Tak hodně štěstí…“ adresovaná novým manželům. Taťána se tedy nakonec neudržela a manželství Brzobohatého přece jen okomentovala. Dvojice je údajně stále v kontaktu a je tedy dost pravděpodobné, že Ondřej obdržel i gratulaci soukromou.

Jak připomněl Expres, na jaře letošního roku se bývalí manželé Kuchařová a Brzobohatý ocitli v ostrém sporu ohledně církevní žaloby, kterou Kuchařová podala. Tato žaloba obsahovala citlivé informace, včetně údajů o Ondřejově zálibě v převlékání se za ženu. Kuchařová tvrdila, že žádné tajné informace nevyzradila veřejnosti, ale Ondřej měl jiný názor a dokonce hrozil žalobou na Kuchařovou. Přitom byl tento pár byl kdysi považován za jeden z nejkrásnějších párů v Česku. V roce 2013 se spojili a tři roky nato uspořádali velkou svatbu. Nicméně jejich manželství nedopadlo dobře a před dvěma lety oznámili rozvod. Kuchařová stále trvá na církevní anulaci svého minulého manželství, což vedlo k mediálnímu rozruchu.

Ondřej Brzobohatý je nyní ve vztahu s Danielou Písařovicovou, s níž se zasnoubil v červnu minulého roku. Taťána Kuchařová zatím nepotvrdila žádný nový vztah a už několikrát na ní okolí prásklo, že v Česku už svého vyvoleného hledat rozhodně nebude…

Zdroj: Blesk, Expres, Instagram, Náhledová fotografie: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!