Táňa Pauhofová se znovu pochlubila svou roztomilou dcerkou

Rok 2022 byl pro herečku Táňu Pauhofovou, co se soukromého života týče, naprosto zlomový. Loni v dubnu se na veřejnost dostala informace, že je talentovaná umělkyně těhotná a na konci roku už se pyšnila svou krásnou dcerkou.

Radostnou novinu o očekávaní jejich prvního potomka tehdy potvrdil její manžel Jonatán Pastirčák a začátkem listopadu se s fanoušky podělili o radostnou zprávu, že se stali pyšnými rodiči. Herečka si své soukromí střeží a o miminku se toho moc nevědělo. Naštěstí její manžel občas něco prozradí.

Stejně jako v minulosti potvrdil, že je Táňa těhotná, nakonec to bylo on, kdo prozradil pár detailů i po porodu. Pro svou dceru vybrali opravdu neobvyklé jméno. Jmenuje se Mila a je zřejmé, že její tatínek je na svou dcerku velmi pyšný a nesmírně nadšený.

,,Jsem ten nejšťastnější tatínek na světě,“ napsal k první fotografii, na které oznámil šťastnou novinu. Herečka se sice svou dcerou na sociálních sítích příliš nechlubí, ale tentokrát po dlouhé době zveřejnila několik snímků, aby se její fanoušci mohli na malou Milu podívat.

Herečka nyní po dlouhé době zveřejnila snímek své usměvavé dcerky, která jak je vidět, je naprosto spokojená. ,,Existuje něco krásnějšího než takové malé dítě. Ne. Přeji krásné, kouzelné, šťastné chvíle,“ dodala jedna ze sledujících. ,,Krásná jako panenka, přeji Vám všem všechno dobré rodinko,“ dodala další.

Zdroj: Instagram, Autorský text; Náhledový obrázek: Zouhi/Wikimedia Commons (CC BY-SA 4.0)

error: Content is protected !!