„Tam máte celou drogerii, ne?“ Lidé si utahují z Finkové, která má kuchyň nacpanou k prasknutí

Table with sorted trash for recycling

Herečka a zpěvačka Linda Finková se na svých sítích podělila o nepříjemnou situaci, kdy se jí pokazil drtič odpadu. Musela tedy vyskládat všechny čistící prostředky, kterých má skutečně dostatek.

Linda Finková si vyfotila svou kuchyň, aby se podělila o svůj zážitek. Velkou část svého dne totiž sháněla drtič odpadu, který v Praze téměř vůbec nebyl k sehnání.

Když z kuchyňské skříňky vytáhla všechny prostředky a další potřeby, sama se nestačila divit, kolik se toho v ní nacházelo. „Člověk by nevěřil co se do té skříňky vejde,“ zněly její první slova k tomuto příspěvku.

„Zkoušela jsem drtič opravit ale je mrtev,“ postěžovala si. „Ale sehnat ho v Praze… Vše do dvou dnů. Ostrava, České Budějovice nebo hned nějakej nic moc… No, už je tam novej. Ještě že jsem měla volný půlden,“ okomentovala celou situaci.

Fanoušky však zaujala právě ona nekonečná skříňka, ve které se toho ukrývalo víc než dost. Vlastně by se dalo říct, že musela být nacpaná k prasknutí. Desítky čistících prostředků, utěrky a další věci si našly své místo ve stísněném prostoru pod drtičem odpadu. „Tam se vešla celá drogerie, ne?“ dělala si z Finkové legraci její sledující. „Lindo, tebe krach drogerie nerozhodí,“ napsala další.

Lindě se nejspíš účel jejího příspěvku splnil – a to pobavit své sledující. Fotografii si můžete prohlédnout na Instagramu Lindy Finkové.

Zdroj: Redakce; Náhledový obrázek: SHVETS production/Pexels

error: Content is protected !!