Tajemství Víta Starého z Mandrage: Z doby, kdy byl úspěšným frontmanem, má dnes devítiletou dceru, říká zdroj

Vít Starý, Mandrage

Vít Starý (35) si během posledních let existence oblíbené skupiny Mandrage sáhl na dno. Rychle nabyté jmění a získaná popularita v relativně nízkém věku měly za následek vznik drogové závislosti, se kterou mladík dlouhé roky neúspěšně bojoval. Nakonec se rozhodl nastoupit na detox a pokusil se vyléčit.

Ačkoliv je dnes Vít dle nejnovějších zpráv „čistý“, trápí ho dopady silné cukrovky. Spekulovalo se dokonce, že je natolik nemocný, že mu musela být amputována jedna z dolních končetin. Jednalo se naštěstí o klamavou informaci. Pravdou zůstává, že mu cukrovka neustále stěžuje život a zpěvák byl nedávno viděn, že mu k pohybu dopomáhají francouzské hole.

I přesto se snaží užívat si života. Pracuje jako technická síla v divadle a plánuje založit novou kapelu, což jistě vykouzlí úsměv na tváři nejedné z jeho fanynek. Dařit se mu má i v osobním životě. S bližšími informacemi o své přítelkyni se však s médii nepodělil.

Co ale prozradil zdroj z jeho blízkého okolí bylo daleko větším překvapením než zpráva o jeho nové známosti. Vít je otcem již devítileté holčičky, jejíž jméno je prozatím neznámé. Ačkoliv s její maminkou nežije, o dcerku se pečlivě stará a tráví s ní každý volný víkend. Dcera Starého je prý velmi šikovná a nejvíce ji baví tanec, kterému se naplno věnuje.

Vít byl v minulosti spojován s finalistkou České Miss, Andreou Stieblingovou. Pár měsíců tvořili sympatickou dvojici, ale kvůli pracovní vytíženosti Starého se rozešli. Ostatní jeho partnerky nejsou mediálně známé a totéž platí o matce jeho dcery, která dělá kdysi oblíbenému zpěvákovi jen samou radost.

Zdroj: Autorský text, redakce, Žena, Prima Ženy; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!