Tajemství Báry Basikové: Kvůli častým depresím přemýšlela nad sebevraždou

Život se s oblíbenou zpěvačkou Bárou Basikovou rozhodně nemazlil. I přesto, že ve svém životě dosáhla kariérního vrcholu, své soukromí tak úspěšné neměla. V jednom ze svých rozhovorů uvedla, že se málem nenarodila, protože její matka chtěla jít na potrat.

Bára Basiková (60) patří mezi nejvýraznější české zpěvačky. Je talentovaná, charismatická a má za sebou silný životní příběh. V životě vyzkoušela všechno a prošla si mnoha těžkými obdobími. Byly doby, kdy až příliš často myslela na svou smrt. Na vině byly nebezpečné deprese.

Bára Basiková je rozhovoru na toto téma otevřená. Ničím se netají a mluví o tom právě z toho důvodu, aby případně pomohla druhým lidem překonat jejich traumata. ,,Za diagnózu endogenní deprese může trauma. Zjistila jsem to až po letech. Mohlo to být také tím, že mě moje matka nechtěla. Když mě v osmnácti letech čekala, dokonce si odskočila na potrat, nevím, co jí to překazilo, ale málem jsem tu nemusela být,“ přiznala zpěvačka pro iDnes.cz.

Před časem ji navíc trápily vážné zdravotní problémy, ale dle jejích slov je to lepší. Dokonce musela odstoupit z připravovaného muzikálu. ,,Věřím, že je to na dobré cestě,“ řekla v jednom ze svých rozhovorů pro Stream. Basiková byla třikrát vdaná a ze dvou vztahů má tři děti.

Ještě nedávno velmi toužila po lásce a hledala partnera přes všechny možné seznamky. Po několika neúspěšných pokusech se této snahy nakonec vzdala. Pravděpodobně se rozhodla nechat hledání ideálního muže náhodě.

Zdroje: iDnes.cz, Stream; Náhledový obrázek: B Basiková 2014/Openverse Wikimedia Commons

error: Content is protected !!