Tajemný Martin Hofmann má nevlastní dceru, kterou je talentovaná zpěvačka

Martin Hofmann je oblíbený herec, jehož soukromí je však přísně střeženo. Moc lidí neví, že je ženatý s cizinkou, která má dceru. A právě ta je talentovanou zpěvačkou, která už má za sebou i účast v pěvecké soutěži, píše Expres.

Herec Martin Hofmann se čím dál častěji ukazuje v českých filmech, které jsou nejspíš právě díky němu velice oblíbené. Herec se často ukazuje na veřejnosti a je i aktivní na sociálních sítích, přesto byste jen těžko hledali zajímavé informace o jeho soukromí. Dokonce ani jeho přátelé dlouho nevěděli, že se herec oženil.

Martin Hofmann je ženatý s rozvedenou cizinkou, která má dospělou dceru. Tou je čím dál oblíbenější zpěvačka Annabelle, vlastním jménem Anna Žitniková (21). A je velice talentovaná. Vystudovala hudbu v Londýně, do roku 2019 působila v kapele a v loňském roce byla nominována na hudební cenu Anděl v kategorii Objev roku.

Martin Hofmann se tedy po svatbě stal nevlastním otcem. Kromě toho v loňském roce přivítali s manželkou na svět syna. „A ať žije Tony Hofmann, co se před chvílí narodil,” napsal tehdy hrdě na své sociální sítě, čímž překvapil naprosto všechny.

Aktuálně se Hofmann nachází v Riu de Janeiru, odkud se vyfotil při západu slunce a fotku sdílel s fanoušky na svém Instagramu.

Zdroj: Expres, Šíp, iPrima, Instagram Martina Hofmanna; Náhledový obrázek: Phetronius/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!