Stropnický provádí návštěvníky po zámku bez Krejčíka: Dveře pro něj má prý ale stále otevřené

Daniel Krejčík, Matěj Stropnický

Matěj Stropnický letos započal sezónu na zámku sám. Návštěvníky provádí interiérem krásného zámku každou neděli, tentokrát se k němu ale Daniel Krejčík nepřidal. Stropnický mu však i nadále nechává na zámku dveře otevřené.

Zámek v Osečanech už sice nechátrá, Matěj Stropnický na něj však zůstal úplně sám. Prohlídky pro návštěvníky pořádá i nadále, spoustu fanoušků však velmi zajímá i jeho vztah. Ukáže se někdy na zámku i Daniel Krejčík? To ani Stropnický netuší, v komentářích však přiznal, že má jeho expartner dveře do zámku stále otevřené a pokud by chtěl, tak může návštěvníky po zámku provádět i nadále.

„Šestá prohlídková sezóna na zámku v Osečanech je tu, každou neděli v 10, 11, 14 a 15 hodin vás rád provedu. Jo, letos asi sám. Druhé patro zámku je téměř dokončené, tady je ukázka z průběhu oprav a výsledku jedné místnosti z loňska. Opravených místností už uvidíte pět a každá je jiná. Těším se na všechny, zámek bude,“ prozradil svým fanouškům.

Netrvalo dlouho a Stropnickému pod příspěvkem přistály nepříliš hezké komentáře. Jedna ze sledujících ho nařkla z toho, že zradil svého přítele. Té však Matěj obratem odpověděl: „Možná zkuste ze svého záběru vynechat cizí soukromí. A nevěřte bulváru,“ zněla jeho slova. Naštěstí ale převažovaly vzkazy od fanoušků, kteří mají Stropnického rádi. „Matěji smekám, jsi třída,“ objevilo se mezi komentáři. „Rádi přijedeme,“ přidala se další fanynka.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!