Stres vystřídal klid a pohoda: Miriam Chytilová s dcerami trpěla nadávky manžela, dnes už mají klid

Miriam Chytilová

Hvězda dětského seriálu Tajemství proutěného košíku neměla vždy na růžích ustláno. Před šesti lety musela čelit opileckým výpadům svého dnes již bývalého partnera a otce společných dcer, komunálního politika Ivana Jurky. Ten se nedokázal smířit s rozchodem, který zapříčinily přetrvávající vztahové problémy i Jurkovy potíže s alkoholem.

Místo toho, aby se ze společného bydlení odstěhoval a za bývalým vztahem udělal tlustou čáru, začal Jurka Chytilovou častovat nevybíravými přízvisky a na denní bázi ji i jejich dvě dcery urážel. Nutno podotknout, že byl vždy notně posilněn alkoholem, ale jak je známo, podnapilost nikoho z jeho činů neomlouvá. Aby získaly potřebné důkazy, rozhodly se obě dcery ony zmíněné vulgární výpady pomocí chytrého telefonu zaznamenat.

Podle očitých svědků bylo na jednom ze záznamů slyšet, jak otec jednu z dcer opakovaně uráží a tituluje jí slovem „svině“. Nadávkám se nevyhnula ani sama Chytilová, která musela snášet vysoce vulgárně laděné urážky, ze kterých byla patrná Jurkova žárlivost. Jak je ze záznamu patrné, maminky se jedna z dcer rozhodla zastat, a otce tak zklidnit: „Myslím, že je tady vidět, kdo je nemocný. A jsi to ty, tati. Tohle by normální člověk své manželce neřekl“.

Jurka se po jejích slovech bohužel příliš nezklidnil a rozhodl se obě dcery zahrnout řadou vulgárních nadávek, které raději nebudeme publikovat. Později se za své chování vůči dcerám omluvil, ale nezapomněl podotknout, že podobnými nadávkami častovala Chytilová i jeho osobu a on se tím pádem pouze bránil. Celý případ řešila policie, ale nahrávky s jistotou potvrdily, že za celou situaci mohl v první řadě právě tehdejší radní městské části Prahy 12.

Dnes se dvorní dabérce americké herečky Jennifer Aniston i jejím dvěma dcerám daří o poznání lépe. Snímky z poslední doby jsou plné úsměvů a rozradostněných tváří. Společné chvíle si užívají nejen na výletech, ale také na dovolené u moře.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Aha; Náhledová fotografie: Show Jana Krause/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!