Strach o Václava Neckáře: Lidé se obávají o jeho zdraví

Václav Neckář (79) bezpochyby patří mezi naše nejúspěšnější a nejoblíbenější zpěváky. Nicméně v poslední době se zdá, že na tom Neckář není po zdravotní stránce úplně nejlépe. Co se s uznávaným zpěvákem děje a proč se o něj jeho příznivci tolik bojí?

V České republice není snad nikdo, kdo by neznal alespoň jednu z písní Václava Neckáře. Legendární zpěvák se tak právem těší velké oblibě u veřejnosti. Nicméně si nelze nevšimnout, že se fanoušci o Neckáře v poslední době čím dál víc bojí. A vlastně se nelze divit. Muzikanta totiž provází celá řada zdravotních problémů.

Neckář za pár dní oslaví osmdesáté narozeniny a u příležitosti tohoto životního jubilea proběhl slavnostní křest nové knihy, která nese zpěvákovo jméno. Zpěvák se samozřejmě slavnostního křtu zúčastnil, avšak i když byl v dobré náladě, zdálo se, že mu není příliš dobře. Navíc to nebylo poprvé, co ve společnosti působil podivným dojmem. Podle Extra před časem na slavnostní premiéře vypadal unaveně, byl bledý a malátný. Reportéři Expresu zase informovali o tom, že se Neckářovi špatně chodilo a působil zmateně.

Avšak není žádným tajemstvím, že zpěváka trápí nemalé zdravotní problémy. Před lety ho totiž postihla mozková mrtvice a on se musel znovu učit texty nejen svých písní i obyčejná slova. Před nedávnem se také Neckářovi znovu měla výrazně ozvat srdeční arytmie, která ho má trápit již několik let. Naštěstí má zpěvák velkou oporu ve svém milovaném bratrovi Janu Neckářovi. Ten se o Václava s láskou stará a pomáhá mu s veškerými pracovními záležitostmi.

Ovšem podle mnohých fanoušků Neckář nevypadá vůbec dobře a někteří si dokonce myslí, že by ho měl nechat jeho bratr více relaxovat. „Hlavně by mu už měl dát brácha pokoj a nechat Vaška odpočívat,“ píše například paní Eva na Facebooku.

Zdroj: Redakce, autorský text, Extra, Expres; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!