Strach o Jiřího Krampola: Oblíbený herec chřadne a drasticky hubne

Jiří Krampol

Ještě nedávno hýřil Jiří Krampol (85) optimismem a energií, nyní mají jeho příznivci strach, co se s ním děje. Legendární herec totiž nevypadá vůbec dobře a doslova se ztrácí před očima. Zhoršit se měl jeho celkový zdravotní stav i nálada.

Ačkoli by měl už Jiří Krampol nárok na zasloužený odpočinek, ještě donedávna pracoval a chodil cvičit. Jeho vitalitu a fyzickou kondici mu záviděly i mladší ročníky. Teď to ale vypadá, že se situace u něj rapidně změnila. Podle Sedmičky na tom totiž Krampol momentálně není vůbec dobře a fanoušci tak nyní mají strach o hercovo zdraví. Krampol totiž chřadne a drasticky hubne.

„Zhubnul a vypadá hrozně ztrhaně. Příšerně sešel,“ řekl výše zmíněnému magazínu zdroj, který se s hercem nedávno potkal. „Máme o něj strach, fakt je to s ním zlé,“ dodal. Krampolovi se prý velmi špatně dýchá, je dušný při sebemenším pohybu a má problémy s chůzí. Údajně se tak už bez hůlek ani nepostaví. Sám Krampol ještě nedávno své zdravotní problémy zlehčoval. „Mám od dětství chronický katar průdušek a průdušky se prostě čas od času ozvou. Dřív jsem jezdil hodně k moři, teď už nejezdím, protože mě bolí noha. A taky jsem přestal hrát tenis, tak mě to tam už nebaví, jen ležet a koukat do sluníčka. Ne že bych už nikdy nejel, někdy pojedu, ale jednou začas. Nevím, proč bulvár pořád píše, že se dusím a umírám,“ rozčiloval se pro Sedmičku.

Expres zase před časem informoval o tom, že herec dorazil na tiskovou konferenci, ale pak přede všemi přítomnými usnul. Už tehdy se tak mnozí začali obávat, zdali se s Krampolem něco neděje. Pravdou je, že se i poměrně dost stáhnul z veřejného života, přitom vždy tvrdil, že ho čas strávený ve společnosti naplňuje. Podle našich informací začal ale herec hodně psychicky strádat poté, co v srpnu roku 2022 zemřela jeho milovaná manželka Hana Krampolová (†59).

Zdroj: Autorský text, redakce, Sedmička, Expres; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!