Strach o Elišku Bučkovou: Záludná nemoc a vyhublá postava

Eliška Bučková

Není žádným tajemstvím, že Eliška Bučková (34) trpěla v minulosti poruchou příjmu potravy. V poslední době se však fanoušci obávají, zdali znovu anorexii nepropadla. Modelka navíc přiznala nepříjemné zdravotní problémy a naznačila boj s psychikou.

Nelze si nevšimnout, že se Eliška Bučková v poslední době stáhla do ústraní. Na společenských akcích se ukazuje jen zřídkakdy a světu showbyznysu se vzdaluje čím dál víc. A není divu. Modelka si v minulosti vytrpěla své. Na dno si sáhla především v době, kdy trpěla anorexií. Začalo to asi půl roku nebo rok po mém vítězství v České Miss. Objevil se nějaký článek, že jsem tlustá, a proto nemám přehlídky. To mě tehdy hrozně ranilo a začala jsem extrémně hubnout. Potřebovala jsem zhubnout hned, takže proto jsem volila tento nezdravý způsob,“ řekla v minulosti podle iDNES.

Pak se ale zdálo, že se jí podařilo s poruchou příjmu potravy popasovat. Nicméně v poslední době se fanoušci obávají, zdali krásná brunetka opět nemá problémy s jídlem.

Podle fotografií, které modelka sdílí na svém Instagramu, to totiž vypadá, že je znovu kost a kůže. Na snímku, který před časem sdílela, má navíc kruhy pod očima, propadlé tváře a působí unaveně. Čas od času se tak někteří fanoušci na sociálních sítích podivují nad tím, jak je modelka hubená a radí jí, aby vyhledala odbornou pomoc. Avšak nutno podotknout, že Bučkové to sluší snad za každých okolností.

Nedávno se také Bučková nechala slyšet, že ji trápí nemalé zdravotní potíže. Krásná brunetka totiž prodělala boreliózu a následky si nese dodnes. Kvůli bolestem tak dokonce musela přerušit zkoušení muzikálu. „Tančila jsem celé léto, abych se naučila choreografii muzikálu. A když začaly generálky v Brně, tak mi natekly kolena tak, že jsem neudělala nic. Mám dny, kdy je to fajn a dny, kdy nic nejde. Lékaři říkají, že to je dozvuk boreliózy a psychika,“ svěřila se pro Super Bučková.

Zdroj: Autorský text, redakce, Super, iDNES; Náhledová fotografie: Jiri Popelka/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!