Už můžu mluvit a popadnout dech. Kozub promluvil o svém zdravotním stavu

Herec a bavič Štěpán Kozub (27) se dostal z nejhoršího a jakmile posbíral pár sil, tak se rozhodl promluvit ke svým fanouškům. Ti o něj totiž nepochybně měli strach.

Štěpán Kozub vyděsil spoustu fanoušků svým prohlášením o tom, že na nějakou dobu končí se svou prací. Herec se ale nakonec rozhodl přijít ještě s dalším vyjádřením, kde se lidem svěřil zejména s tím, že se jeho zdraví již zlepšuje.

„Vážení přátelé, konečně, po zhruba pěti dnech se mi udělalo lépe. Už můžu mluvit a popadnout dech. Chtěl bych vám poděkovat za tu spoustu milých zpráv, moc si toho vážím,“ vzkázal na úvod svým příznivcům.

To, co následovalo, nejspíš nikdo u mladého baviče nečekal. „Mám těžký zánět průdušek se silným astmatem, které mám již vrozené. A hned prvního ledna, na Nový rok, jsem kolem půlnoci dostal těžký astmatický záchvat,“ řekl s tím, že měl extrémně rychlou tepovou frekvenci s náběhem na slabý infarkt.

Aby toho nebylo málo, svěřil se, že se stále necítí moc dobře. Všechna jeho plánovaná vystoupení byla tedy pochopitelně zrušena. V ostravském Divadle Mír jsou však stále dostupná vystoupení od 18. ledna. Doufejme, že se herec do té doby dá do pořádku a bude mu lépe.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Divadlo Mír – veřejně dostupné foto

error: Content is protected !!