Stěhování na poslední chvíli: Kontroverzní youtuberka Shopaholicadel se během pátku musela vystěhovat na hotel

I přesto, že je influencerka a tiktokerka Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, jednou z nejbizarnějších osob na československé scéně, musíme uznat, že se z plných sil snažila nenechat stěhování do nového bydlení na poslední chvíli. Bohužel pro ní jí postupně odmítli desítky realitních makléřů i soukromých inzerentů.

Nový pronájem se jí ani na poslední chvíli sehnat nepodařilo, a tak se z pražského, moderně vyhlížejícího bytu, stěhovala poslední možný den. Respektive, stěhoval její snoubenec Jan Kulas, který si na pomoc přivolal své dva kamarády a spolu s nimi i stěhovací dodávku. Trpělivě stěhovali i těžké kusy nábytku, mezi kterými nechyběla pohovka či látkou potažený konferenční stolek.

Řada přišla i na skládací kočárek, který Adéla pořídila pro svou panenku, jež jí má nahrazovat absenci skutečného dítka. I přesto, že se Shopaholicadel nechala v minulosti slyšet, že nemůže počít vlastní dítě, nedávno podle Extra prozradila, že byla těhotná, ale bohužel se jí potomka nepodařilo donosit.

Samotná Shopaholicadel se na stěhování nikterak nepodílela a veškerou práci nechala na svého přítele a jeho dva kamarády. Redakci Expres se ji podařilo zachytit až ve večerních hodinách. Je pravděpodobně, že se chtěla vyhnout dotěrným „fanouškům“, popřípadě se nechtěla zapotit u namáhavé práce.

Ani my a pravděpodobně ani Adéla stále ještě netuší, kam se společně se snoubencem Honzou a pejskem Ricem nakonec přestěhuje. Na svém instagramovém profilu svým sledujícím odhalila, že prozatím budou přebývat na hotelu, ze kterého na víkendu zavítají na wellness, aby si po náročném pátku odpočinuli. Jak je vidět, Adéla si momentálně vrásky s novým bydlením nedělá a nejspíše si chce předvánoční čas užít v klidu a v pohodě.

Zdroj: Redakce, autorský text, Expres, Extra; Náhledová fotografie: Shopaholic Adel – se svolením

error: Content is protected !!