Štefan Margita už možná nebude bydlet sám: Dostal nabídku na společnost

Operní pěvec Štefan Margita musí od smrti své ženy, Hany Zagorové, bydlet v jejich společném domě sám. To se ale možná změní, protože dostal nabídku na trvalou společnost.

Štefan Margita teď víc než kdy jindy pracuje, cestuje, schází se s přáteli a se svou rodinou – a to je velmi dobře. Pravděpodobně se tím však snaží zakrýt svůj smutek a velký pocit samoty. Spolu s Hankou totiž trávil veškerý svůj volný čas.

Nedávno na své pracovní cestě do Říma přivítal své neteře, které vzal na luxusní nákupy. Tím se pochlubil na svém Instagramu.

Jeho rodina moc dobře ví, že se pěvec stále ještě necítí dobře. Přece jen jeho milovaná žena zemřela teprve v loňském roce. Proto se rozhodli pro velký krok a nabídli Margitovi společnost.

„Zavolal mi bratr a řekl mi: Co kdybychom v Košicích všechno prodali a přestěhovali se za tebou do Prahy?“ odhalil Štefan velký kus svého soukromí v pořadu Showtime.

Jedná se o velký krok, kterým by Margitova rodina změnila svůj život. Bylo by ale skvělé, kdyby pěvec už nemusel bydlet sám.

Zdroj: Pořad Showtime, Expres, Instagram; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!