Statečná Sabina Laurinová: Při natáčení na ni zaútočila žárlivá žena, jednalo se ale jen o scénu v Zoo

Sabina Laurinová

Sabina Laurinová (51) za svůj život odehrála již mnoho filmových, seriálových a divadelních rolí. Nicméně před časem zažila během natáčení pořádně perné chvíle. Herečku totiž napadla žárlivá žena a došlo i na fyzické násilí.

Při tomhle natáčení se Sabina Laurinová nejspíš pořádně zapotila. Avšak fanoušci se nemusejí strachovat, neboť oblíbená herečka je v naprostém pořádku. K nebezpečné potyčce totiž došlo jen při natáčení seriálu Zoo, kde blondýnka hraje postavu Alice, která má pletky se zadaným mužem. A právě z toho důvodu si na Alici v podání Laurinové došlápla Monika, kterou hraje herečka Tereza Vodochodská.

Nicméně ačkoli se jednalo jen o natáčení, situace byla nejspíš pořádně vyhrocená. „Myslela jsem si, že tam naběhnu, jednou do Sabiny jako Alice strčím, protože už jsme jednou takové pošťuchování točily, a bude,“ zavzpomínala podle Sedmičky Vodochodská. Ovšem realita byla trochu jiná. Na bezpečnost při natáčení vyostřené scény měl dokonce dohlížet kaskadér.

Sabina Laurinová je ale zkušená herečka, kterou jen tak něco nerozhodí. „Je to běžný standard mezi kolegyněmi při práci. Občas si zkrátka vjedou do vlasů,“ nechala se slyšet s humorem sobě vlastním. „Teď vážně. Bylo to fajn natáčení. Předem jsme se s Terezou na ničem nedomlouvaly a jely pocitově. Samozřejmě jsme to zahrály, žádné facky ani škrábance neproběhly. Jen jsme to správně nafingovaly. To je kouzlo herectví a kamery, která stojí ve správném úhlu,“ prozradila.

V reálném životě nejspíš Laurinová takové šarvátky řešit nemusí. Ačkoli své soukromí si střeží jako oko v hlavě a o svém milostném životě na veřejnosti téměř nemluví, před časem pro Showtime přiznala, že v oblasti lásky nestrádá.

Zdroj: Autorský text, redakce, Showtime, Sedmička; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!