Stárne s humorem: Leoš Mareš na luxusní dovolené vytáhl nelichotivé brýle na čtení

leoš mareš, monika marešová

Moderátor Leoš Mareš (47) si z přibývajícího věku a vrásek vůbec nic nedělá. Právě naopak, snaží se to brát s humorem. To udělal i nedávno, když na své luxusní dovolené vytáhl obyčejné brýle na čtení.

Leoš Mareš má do oslavy padesátin ještě pár let čas, přesto už jeho zrak není to co býval. Na své luxusní dovolené tak musel vytáhnout nelichotivé brýle, které k jeho typu obličeje zrovna dvakrát neseděly. Skoro to vypadalo, jako by to byly první brýle, které popadl v obchodě. Leoš si z toho však nic nedělal a jak je u něj zvykem, opět si z toho udělal legraci.

„Na dovolené s tátou,“ napsal Leoš a přidal hromadu smějících se smajlíků. Moderátor se tím snažil naznačit, že na fotografii jeho manželka Monika Marešová (42) vypadá spíše jako jeho nejstarší dcera.

Moderátor si nedávno užíval přepychovou dovolenou v Itálii, kde si pronajal pro celou rodinu luxusní vilu. Doma se ale dlouho neohřál, protože ihned zamířil na výlet do Monaka.

Leoš Mareš sice stárne, ale s humorem. Jeho fanoušci mají naštěstí podobný smysl pro humor, a tak se brzy v komentářích začali množit smějící se smajlíci. „Jakýpak táta, Leoši. Sundat brýle, vyměnit za sluneční a jste charismatický fešák jako vždy,“ vzkázala moderátorovi fanynka.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/Nextfoto.cz

error: Content is protected !!