Soukupovi definitivně došly nervy a pustil se do Hanychové: Jsem připraven i na výhradní péči ze své strany

jaromír soukup, agáta hanychová

Zdá se, že si mediální magnát Jaromír Soukup (54) dává dohromady svůj život. Poté, co prodal polovinu své firmy Empresa Media, se rozhodl pořádně zabojovat i o svou dceru Rozárku, kterou má s Agátou Hanychovou.

Jaromír Soukup se z médií doslechl o Agátiných slovech, které naznačují, že Soukup vlastně není příliš dobrý otec, protože měl v době péče o Rozárku pracovat. „Místo toho, aby včera, když měl být s Rózou, kterou jsem mu musela dát, tak točil svůj 300. díl seriálu Trapnost na TV Barrandov. Kde byla holčička, mi ani neřekl. A takhle funguje český stát,“ zlobila se podle Expresu Agáta.

V tu chvíli Soukupovi definitivně došly nervy a slova Agáty si rozhodně nenechal líbit. „Měl jsem práci na devadesát minut a v tu chvíli se o ni staral její třicetiletý bratr, můj syn Lukáš. A k ruce měl chůvu, která vychovala už pět dětí!“ vysvětlil Blesku s tím, že Agáta také není zrovna svatá. „A taky by mě zajímalo, kdo Rozárku hlídal, když byla nedávno na večírku a otevírala něco na Masarykově nádraží?“ pustil se do Agáta Soukup, který narážel na akci, na kterou Agáta vyrazila v minisukni a krátkém topu. Podle něj má navíc influencerka chův rovnou několik.

Je jasné, že Soukup udělá všechno pro to, aby Agáta jeho dceru ve výhradní péči neměla. „Určitě budu žádat o střídavou péči. Pokud by na to přišlo, jsem připraven i na výhradní péči ze své strany,“ vysvětlil.

Zdroj: Redakce, autorský text, Expres, Blesk, E15; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!