Jaromír Soukup nechápe prohlášení Hanychové, vztah s dětmi měl prý skvělý. „Stěžuje si snad na všechno,“ říká. Agáta ale ještě přitvrdila

jaromír soukup, agáta hanychová

Včera jsme psali, že Agáta Hanychová řekla skutečný důvod toho, proč se rozešla s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Médii už proběhlo několik spekulací, Agáta je však uvedla na pravou míru. Prohlásila, že její děti, Mia a Kryšpín, si s Jaromírem nesedly a radši svůj čas trávily ve svých pokojích.

Tento důvod rozchodu Agáta potvrdila i časopisu Blesk, který na oplátku kontaktoval přímo Jaromíra. Ten se tomuto prohlášení diví a vůbec ho nechápe. „Poprvé slyším, že jsem s dětmi neměl dobrý vztah. Doteď jsem ho považoval za skvělý,“ řekl Soukup pro Blesk a dodal, že narození jeho dcery Rozárky považuje za velké štěstí. Také nerozumí neustálým stížnostem na jejich společné soužití, které Agáta zveřejňuje i napříč tomu, že Jaromíra nemíní nijak hanit, aby to Rozárka jednou nemusela číst.

„Pak ale vydá čtyřicetiminutový rozhovor, kde si stěžuje snad na všechno. Co jsem, jaký jsem a jak jsme nejezdili na výlety a že to se mnou nebyla taková zábava, jak si představovala,“ svěřil se Jaromír. Zároveň připomněl, že Agáta byla v rizikovém těhotenství, tudíž na nějaké výlety nebylo ani pomyšlení. V šestinedělí to také moc nešlo, proto pak vyrazili na dovolenou do Španělska, což ale Agáta jako výlet zřejmě nepovažovala.

V posledních dnech se rozbíhá soud, který by měl rozhodnout o tom, jak bude vypadat péče o jejich dcerku. Soukup si nepřeje, aby ji její matka vystavovala na sociálních sítích. Agáta si ale myslí, že je to od něj jen hloupý truc. Na titulkách jeho časopisu se přitom několikrát objevila. Influencerka také Jaromíra obviňuje, že dává přednost práci ve své televizi, než péči o svou dceru, kterou mu musí třikrát týdně předávat, píše web Expres.

Agáta ale ještě přitvrdila. Redakce Expresu zachytila Agátin instagramový příběh, ve kterém si stěžuje, že místo toho, aby byl s Rozárkou, natáčel další díl svého pořadu. Ten pojmenovala Trapnost na Tv Barrandov. Kde v té době Rozárka byla se od něj údajně ani nedozvěděla.

Zdroje: Autorský text, redakce, Expres, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!