Soud Agáty Hanychové a Jakuba Prachaře pokračuje: Agáta tentokrát nedorazila

Agáta Hanychová

Agáta Hanychová se už před nějakou dobou veřejně snažila ukončit spory s tatínky svých dcer, moc dobře to ale nedopadlo. Ačkoliv si oba nadiktovali své podmínky a Agáta s nimi měla souhlasit, teď je všechno zase jinak.

Influencerka má z opakovaných soudů se svými expartnery pořádný stres. Možná i proto tentokrát vůbec nedorazila k soudu pro Prahu 6, kde se projednával spor Agáty a Jakuba Prachaře. Místo toho za sebe Hanychová poslala jen svou právničku.

Jakub Prachař se měl podle Blesku opět snažit o to, aby Agáta nesdílela fotografie své dcery na svých sociálních sítích a nevyužívala ji k propagaci produktů. „Otec svým návrhem brojí proti tomu, aby matka zveřejňovala fotografie a videa jejich nezletilé dcery na sociálních sítích, využívala nezletilou k propagaci služeb a produktů a vtahovala ji do mediálního světa a svých veřejných výstupů,“ stálo v usnesení.

Prachařova nálada se u soudu měnila jako jarní počasí. Chvíli vtipkoval, poté byl rozzuřený. Je tedy možné, že se situace nevyvíjí podle jeho představ. „To jsou fakt nesmysly, já budu posílat 25 tisíc…“ zaslechla jeho slova redakce Expresu poté, co skončilo jednání v soudní síni. Jakubovi se nejspíš nelíbil Agátin návrh na výši alimentů pro dceru Miu.

Agátu má v následujících dnech čekat další soud, tentokrát s otcem své dcery Rozárky, Jaromírem Soukupem. Ačkoliv již byli téměř domluvení na podmínkách péče, opět se měli rozhádat a jejich dohoda tak padla.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, Blesk, Expres; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!