Snacha Miroslava Donutila Sára Donutilová prozradila, zdali je slavný herec skutečně přísný mrzout

Miroslav Donutil (72) je bezpochyby geniální a oblíbený herec. I tak si ale spoustu lidí myslí, že je Donutil v reálném životě arogantní mrzout, který působí přísně. Nyní snacha slavného herce Sára Donutilová (29) prozradila, jaká je skutečnost a jaké má se svým tchánem vztahy.

Miroslav Donutil za svůj život odehrál nespočet legendárních rolí. Fanoušci ho zbožňují, přesto se však o slavném herci povídá, že se chová arogantně a na mnohé lidi působí přísným a nepřístupným dojmem. Donutil si navíc své soukromí střeží jako oko v hlavě, a tak si můžeme jen domýšlet, jak se chová v reálném životě. Situaci však nyní objasnila alespoň jeho snacha Sára Donutilová.

Talentovaná herečka se syrskými kořeny je manželkou hercova syna Martina Donutila (32). Proto když brunetka dala svým sledujícím na Instagramu prostor, aby se jí ptali na otázky, bylo jen otázkou času, než se někdo zeptá i na jejího slavného tchána. „Jaký je pan Donutil tchán? Vypadá dost přísně, jde z něj trochu strach. I když takoví jsou nakonec nejlepší,“ zajímal se jeden z fanoušků. Donutilová se však slavného herce okamžitě zastala. „Skvělej, navíc mám možnost se od něj i učit a to je další krásný plus,“ odpověděla sympatická herečka.

Ta se mimo jiné nechala na svém profilu na sociálních sítích slyšet, že nebude odpovídat na otázky ohledně toho, kdy bude mít s Martinem Donutilem miminko. A není divu. V říjnu roku 2022 se totiž slavnému páru narodilo mrtvé dítě. Není tedy pochyb o tom, že je to pro celou rodinu stále velmi bolestivé téma. V současné době dělá herečce ale radost její vztah s mladým Donutilem, milovaná práce a dělání věcí, které má ráda.

Zdroj: Autorský text, redakce Náhledová fotografie: che/Wikimedia Commons (CC BY 2.5)

error: Content is protected !!