Smutný Štědrý den: Monika Absolonová strávila Vánoce bez svých synů

Monika Absolonová

Je známo, že rozchod poznamená nejen dětské duše, ale i jejich rodiče. Problémy v komunikaci už delší čas řeší převážně muzikálová herečka Monika Absolonová, která se na konci doby covidové rozešla s kladenským hokejistou, Tomášem Hornou. Spolu nejprve vcelku idylicky vychovávali své dva syny, staršího Tadeáše a mladšího Matouše. Po sedmi letech přišel však vcelku drsný rozchod, který měly zapříčinit Hornovy problémy s financemi.

A právě ony zmíněné komunikační potíže se dotkly i letošních vánočních svátků. Monika doufala, že jako roky předešlé stráví dětmi očekávaný Štědrý den spolu se svými dvěma syny. Bohužel se jí však nepodařilo dohodnout se se svým bývalým partnerem, který neústupně trval na strávení vánočního času se společnými potomky.

Jak sama Monika prozradila v rozhovoru pro Showtime, rozhodnutí svého ex nesla skutečně těžce: „Je mi líto, že doma nebudou i proto, že Tomášovi se u nás na Vánoce strašně líbilo, a dokonce poslední dva roky u nás byla i jeho dcera. Tak mě mrzí, že neumožní svým dětem být tam, kde je to asi fajn“. Ani Moničina výhradní péče nakonec Hornovi nezabránila, aby dětmi nejočekávanější den roku strávil se všemi svými potomky, včetně dcery z předešlého vztahu.

Letošní bronzová vítězka prestižní soutěže Slavík se proto rozhodla Vánoce oslavit 23. prosince. U slavnostního stolu se sešla nejen se svými syny, ale i se svou maminkou, jejím partnerem, bratrem a jeho půvabnou přítelkyní. Na svůj instagramový profil záhy umístila fotografii, kterou doplnila milým přáním: „Krásný Štědrý den i večer, požehnané vánoční svátky. Hodně zdraví, štěstí a lásky Vám všem přeju ze srdce. My si naše Vánoce včera moc užili a navíc sel po rozbalování v TV Anděl Páně 2“.

Děti Moniky Absolonové nepřišly pouze o tradičně prožitý Štědrý den, ale také o zpěvaččiny vyhlášené vánočky, které ve své době pekla i „božskému Kájovi“. Rovněž se společně s Monikou letos nevypraví na každoročně navštěvované Benešovsko, kde má bronzová Slavice spoustu rodinných příslušníků i dlouholetých přátel. Tak snad následující Vánoce budou pro oblíbenou zpěvačku radostnější.

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Extra; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!