Smutná zpráva pro fanoušky seriálu Přátelé: Zemřel Matthew Perry, představitel Chandlera

Matthew Perry

Postava vtipálka Chandlera Binga byla bez pochyby nejoblíbenější z celé šestice hlavních představitelů. Jeho fóry u nás téměř zdomácněly, a tak dnešní zpráva o jeho odchodu všechny fanoušky sitcomu Přátelé velice zarmoutila. Podle prvních zpráv se herec měl údajně utopit ve vířivce, píše web TMZ.

Záchranáři se na místo dostavili po oznámení o srdeční zástavě, ale bohužel mu už nebylo pomoci. Matt se prý vrátil domů někdy v ranních hodinách poté, co dvě hodiny hrál pickelball. Pak svého asistenta poslal něco vyřídit. Když se později vrátil, zjistil, že herec nereaguje a zavolal záchranku.

Jeho smrt se však ještě vyšetřuje. Všichni, kdo herce alespoň trochu znají, vědí, že téměř celý svůj život strávil urputným bojem proti závislosti na drogách, prášcích a alkoholu. O svých problémech napsal i knihu s názvem Přátelé, milenky a ta velká, příšerná věc, kde podrobně popisuje svoje pobyty ve střediscích pro léčbu závislosti, absolvování čtrnácti odvykacích programů nebo 65 detoxikačních programů.

Na konci knihy se pak dovídáme, že se ze všeho úspěšně dostal a začal žít úplně nový život, dokonce přemýšlel o založení rodiny. Nicméně jeho život nakonec vyhasl v pouhých 54 letech. Na Instagramu se množí kondolence, z nichž každá obsahuje jinou fotku. Jeho fanoušci v něm viděli hlavně Chandlera, s nímž měl Matthew mnoho společného, i když hrál i další skvělé role.

Zdroje: Autorský text, redakce, TMZ; Náhledová fotografie: Policy Exchange/Openverse

error: Content is protected !!