Slušný přivýdělek na Nově: Adéla Gondíková bude hrát v Ulici

Adéla Gondíková

Herečka a moderátorka Adéla Gondíková (49) bude od letošního podzimu hrát v nekonečném seriálu Ulice. Její postava bude kontroverzní a pravděpodobně ne každý si ji oblíbí.

Adéla Gondíková nepochybně patří mezi skvělé české herečky a od podzimu udělá radost fanouškům seriálu Ulice svou přítomností. Zatím ale není jisté, jestli bude součástí seriálu po celou sezonu.

„Postava, kterou hraje Adéla Gondíková, bude v Ulici docela kontroverzní. Sama jsem zvědavá, jak ji diváci přijmou a komu budou nakonec fandit,“ prozradila Silvia Klasová, kreativní producentka seriálu.

Má svá tajemství, která se budou postupně odhalovat, čímž zasáhne hodně významně do osudů několika obyvatel Ulice,“ dodala. Tímto sdělením kreativní producentka vyvolala velkou zvědavost fanoušků.

Spolu s Adélou do seriálu přichází také zpěvačka Lucie Vondráčková. Pravděpodobně si přijdou na 10-12 tisíc korun za jeden natáčecí den, což dělá měsíční výdělek kolem 120 tisíc korun měsíčně, jedná se pro ně tedy o velmi příjemný přivýdělek, jelikož se věnují i jiné práci.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Show Jana Krause, FTV Prima/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!