Skromně oblečená Jitka Boho překvapila perfektní postavou: Prozradila recept na úspěch, bez kterého nejde spát

Jitka Boho

Zpěvačka Jitka Boho je kromě svého talentu známá také svou perfektní postavou, kterou podle svých slov nemá zadarmo. Mnohým fanouškům vyrazila dech, protože vypadá opravdu parádně.

Jitka Boho je skutečně bohyně a každou chvíli to dokazuje na svých sociálních sítích, kde sdílí své úspěchy, ale i neúspěchy. U jedné ze svých nejnovějších fotografií fanouškům ukázala své tělo skromně oblečená v body, ke které napsala, jak aktuálně o svou figuru pečuje.

„Už ty dřepy ani nepočítám, ale bez nich prostě nejdu spát,“ napsala Jitka s tím, že s 11 kg synem na zádech jí dřepy dávají pořádně zabrat a nechybí ani „ohýnky“, což jsou bolesti, které všichni, kdo cvičí, moc dobře znají.

Dřepy jsou zpěvaččiným receptem na zaručený úspěch. Člověk ale musí vydržet. „Není to zadarmo, bolí to, často se nechce, ale pak, když vidíte, že se tam něco málo rýsuje…,“ pokračovala Jitka, která je sice hubená, ale rýsujících se svalů má na rozdávání.

Jestli se Jitce cvičení vyplácí, je jasné. Její postava mnohým fanouškům vyrazila dech. „To je postavička,“ zírala Jitčina fanynka. „Luxusní postava,“ ozval se jeden z fanoušků mužského pohlaví.

„Řekla bych, že je to hlavně o jídle. Dřepy a sportem se postava pouze zpevňuje,“ napsala Jitce svůj názor jedna ze sledujících. Je však jasné, že svaly si zpěvačka nevypěstovala pouhým jídlem, ale hlavně pořádným cvičením.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!