Šíří se pomluvy, že si Ivana Chýlková našla ve StarDance milence: Jan Kraus řekl, jaká je pravda

Jan Kraus

Účast Ivany Chýlkové (60) v letošní StarDance vzbudila poměrně velký rozruch. Už delší dobu se totiž v některých médiích spekuluje, zdali se nezamilovala do svého tanečního partnera Jana Tománka (52). Hereččin manžel Jan Kraus (70) nyní prozradil, co je na těchto zvěstech pravdy…

Ačkoli se Ivana Chýlková v letošní řadě StarDance moc daleko nedostala, zdá se, že její účast zanechala v některých lidech hluboký dojem. Oblíbená herečka se totiž netajila tím, že si velmi dobře rozuměla se svým tanečním partnerem Janem Tománkem a čas strávený v taneční soutěži si skutečně užívala. A i Tománek si herečku nemohl vynachválit. „Překvapila mě spoustou věcí. Například tím, že působí přísně a možná až trochu odtažitě, ale taková vůbec není,“ nechal se slyšet pro iGlanc.

Časem se tak v některých médiích začalo spekulovat o tom, zdali se herečka do tanečníka náhodou nezamilovala. Dokonce se objevily i zprávy o tom, jak to mezi nimi jiskří a že Chýlková a její manžel Jan Kraus prožívají krizi. Podle Blesku pak Chýlková a Tománek trávili společný čas i mimo taneční parket.

Teď to ovšem vypadá, že Janu Krausovi už došla trpělivost a ve svém pořadu Show Jana Krause se rozhodl proti pomluvám, které špiní jeho manželku, tvrdě ohradit. „Kraus ztrácí půdu pod nohama… Žárlivost, vztek a pochybnosti. To píšou tihle tragédi. Nejhorší je, že oni vydávají i časopisy o historii a zeměpisu. Jestli to dělají jako tohle, tak to musí být úroveň,“ reagoval na jeden bulvární plátek. „Žádná žárlivost, žádný vztek a žádné pochybnosti. Není u nás doma – jako u vás doma,“ vzkázal novinářům. Navíc to vypadalo, že se těmito spekulacemi dobře baví, a tak se zdá, že je mezi ním a jeho manželkou všechno v naprostém pořádku.

Zdroj: Autorský text, redakce, Blesk, iGlanc; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!