Simona Stašová přiznala, že rok a půl tajila smrt svého tatínka

simona stašová

Herečka Simona Stašová (68) přišla s překvapivým přiznáním. Dlouhý rok a půl před veřejností tajila smrt svého tatínka. Břetislav Staš (†93) zemřel v Alzheimerově centru.

Simona Stašová si poslední dobou prochází těžkým obdobím. Na začátku letošního roku její maminka Jiřina Bohdalová (92) bojovala s nemocí a nikdo nevěděl, jestli ji překoná. Simoně se ulevilo, protože maminka se nakonec vyléčila a nyní je zase čilá jako rybička.

Stašová však přiznala Blesku, že to nebylo její jediné trápení. Herečka totiž před rokem a půl přišla o svého tatínka, kterého měla nesmírně ráda. Pan Břetislav zemřel chvíli před Vánocemi a Simona nechtěla nikomu kazit svátky. Nakonec se tedy rozhodla si tuto informaci ponechat jen pro nejbližší rodinu.

Simonin tatínek byl ubytovaný v Alzheimerově centru pět let. „Za tatínkem jsem chodila, co nejčastěji to šlo, a jsem vděčná, že jsem měla tu možnost. Za těch pět let jsme si všechno stihli říct a já se na vše zeptala. Po jeho odchodu tak spolu máme čistý stůl,“ přiznala s tím, že nic nenaznačovalo tomu, že by měl tatínek před smrtí. Přesto však pár hodin po její poslední návštěvě vydechl naposledy.

Herečka je velmi silná, že zvládla vyrovnat s tuto situací téměř sama. Stále má svou milovanou maminku Jiřinu Bohdalovou, která na jaře oslaví 93 let.

Zdroj: Blesk, Prima Ženy; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!