Simona Stašová překvapila přiznáním o zdraví Bohdalové: Nedávno měla nehodu

Simona Stašová, Jiřina Bohdalová

Simona Stašová (68) si na konci loňského roku zažila pořádný stres, když její maminka Jiřina Bohdalová (92) bojovala o život kvůli plicní embolii. Až nyní se vyjádřila k jejímu zdravotnímu stavu.

Simona Stašová dorazila na benefiční sbírku Akce cihla, kde se rozpovídala i o zdravotním stavu Jiřiny Bohdalové. Na začátku roku se naopak snažila všechny informace utajit. „Tenkrát jsem si říkala, ať se to hlavně nedostane ven, protože to by moji mámu porazilo,“ prozradila v rozhovoru pro Expres.

Simona se o svou maminku neskutečně bála, nakonec však všechno dobře dopadlo. Herečka se tak může i ve svých 92 letech věnovat všemu, co ji baví. Rozhodně nepatří mezi babičky, které by jen ležely a odpočívaly. „Je to dobrý, ona to nevzdává, což je bezvadný. Pořád pracuje a je to ženská, která miluje život. Má ráda společnost, není jí zatěžko, když jí někdo řekne: Přijď támhle pokřtít knihu,“ pokračovala. „Máma není líná,“ dodala Stašová, která je na maminku náležitě pyšná.

Stašová však prozradila, že Bohdalová měla menší nehodu, která se jí stala doma. Spadla totiž v noci z postele a podařilo se jí narazit si obě kolena. „Daří se jí výborně, zaplaťpánbůh. Každý den si voláme, pětkrát týdně se vídáme. Moji synové jí pomáhají. Je to kočka,“ uzavřela dcera legendární herečky.

Bohdalová vděčí za své zdraví údajně hlavně doktoru Neužilovi, který se o ni stará už léta. „Jsem Petrovi strašně vděčná,“ řekla nedávno Blesku.

Zdroj: Expres, Blesk; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!