Simona Stašová bojuje s nemocí: Zrušila už většinu pracovních povinností

simona stašová

Herečka Simona Stašová (68) měla před Vánoci odehrát ještě několik divadelních představení, nakonec je ale musela zrušit. Divákům se dvakrát omluvila, že ji skolila nemoc.

„Přátelé, mrzí mě to, ale ze zdravotních důvodů dnešní divadelní představení (Drobečky z perníku – Svitavy) bohužel rušíme. Také i zítřejší představení Vím, že víš, že vím (Divadlo ABC). Omlouvám se a těším na dobu, kdy se opět setkáme a budu moci sdílet s vámi radost na divadelních prknech. Vaše Simona,“ vzkázala na sociálních sítích herečka, která doufala, že to bude jediné zrušení akce. Bohužel ale nebylo.

Herečka i nadále bojuje s nemocí, takže jí nezbývalo nic jiného, než se fanouškům po dalších dvou dnech opět omluvit s tím, že ani další představení nebude. Zrušila tak většinu svých pracovních povinností v prosinci.

„Moji milí, mrzí mě to, ale musím zrušit další představení – čtvrtek 14. 12. Shirley Valentine (Břeclav) a také Shirley v pátek 15. 12. (Jihlava). Omlouvám se, představení mají už náhradní termíny – Jihlava 12. 6. a Břeclav 26. 2.,“ vysvětlila Simona a fanouškům rovnou popřála krásné Vánoce a hodně zdraví.

Doufejme, že herečku nepotkala žádná vážná nemoc a že se brzy dá do pořádku, aby mohla opět divákům dělat radost na divadelních prknech a také si naplno užít blížící se Vánoce.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!