Drzá krádež identity: Neznámá žena zneužila fotografie Simony Krainové (50) i jejích dvou synů

simona krainová

I přesto, že je topmodelka Simona Krainová, které by loni oslavené padesáté narozeniny nejspíše nikdo netipoval, zvyklá na ledacos a s běžnou kritikou je za dobu své bohaté kariéry obeznámena, to, s čím se setkala nyní, nenechalo chladnou ani ji. Její i identitu jejích dvou dětí, které má s manželem Karlem Vágnerem ml. (49), odcizila jistá neznámá žena, která si na základě fotografií vytvořila vcelku věrohodný facebookový profil.

Vše má své meze. S útokem, se kterým musela ředitelka modelingové soutěže Czechoslovak TopModel v posledních dnech bojovat, se nikdy předtím nesetkala. Byla zvyklá na každodenní přísun negativních komentářů, které nabyly na síle, když světu oznámila, že se rozhodla své lechtivé fotografie, které by jí Instagram neschválil, umístit na platformu OnlyFans. Na té si povětšinou o mnoho let mladší dívky vcelku slušně vydělávají. Ať už přidáváním obdobně odhalených fotek či erotickou komunikací s fanoušky.

Aktuálně ale Krainová řeší mnohem citlivější záležitost, neboť svou roli v ní hrají i její dva synové, Bruno a Max. Fotografie všech tří totiž jistá žena použila k vytvoření fake profilu na Facebooku, na kterém vystupovala jako Natalia Prikhokina a tvrdila, že je investorkou automobilové společnosti Mercedes-Benz. Neznámá žena rovněž nezneužila pouze fotky, ale začala přidávat příspěvky, které byly psané podobným stylem, jakým se vyjadřuje právě Krainová.

Modelka se rozhodla se s celou situací svěřit na svém Instagramu, kam přidala nejen screenshot onoho falešného profilu, ale také rozčilený komentář: „Zažila jsem různé hejty, přečetla si o sobě spoustu věcí, dneska už mám na všechny ty hnoje celkem dobrou imunitu a bavím se při tom, ale když mi někdo krade identitu a moje děti zneužívá a vydává za své a moje myšlenky přepisuje jako svoje, přijde mi to už trochu přitažený za vlasy“.

Krainová proto vyzývá své fanoušky, aby tento facebookový profil nahlásili. Doufejme, že bude brzy odstraněn.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Super; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!