Jan Kraus se loučí: Show Jana Krause se stěhuje

Jan Kraus

Moderátor Jan Kraus (70) vtipně oznámil prostřednictvím sociálních sítích novinku, která se týká jeho televizního pořadu. Ta se totiž po mnoha letech stěhuje na nové místo.

První díl oblíbeného pořadu Show Jana Krause vznikl už v roce 2010 a za tu dobu vzniklo už několik stovek dílů se zajímavými osobnostmi. Nyní projde show, která se promítá na Primě, významnou změnou.

Doposud se totiž Show Jana Krause natáčela v Divadle Archa, tam ale končí. Nově se pořad přesune do Divadla Bez zábradlí, což může být pro diváky trochu nezvyk.

„Pave Odvárko, co je? Cože, záda, jo? A to jako z toho sezení? Ale zvednout se můžete. Tak to budeme muset nějak vyřešit,“ promlouvá ve videu Jan Kraus ke svému kolegovi, který jen tiše přikyvuje.

Poté spolu odchází z Divadla Archa, tedy z místa, kde se Show Jana Krause doposud natáčí, do Divadla Bez zábradlí. Krátké video mělo za cíl dát fanouškům vtipným způsobem vědět, že se Jan Kraus pomalu loučí a stěhuje svou show na nové místo.

Už od pondělí 18. prosince 2023 se bude pořad natáčet na novém místě. Fanoušci, kteří se budou chtít přijít podívat na Show Jana Krause osobně, najdou Divadlo Bez zábradlí na adrese Adria Palác, Jungmannova 36/31, 110 00 Nové Město.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!