Shopaholic Adel v koncích: Má exekuce, zablokovali jí bankovní účet a nemá na jídlo

Shopaholic Adel

Shopaholic Adel alias Adéla Pulcová (30) je na tom špatně. V posledních měsících jí významně klesly příjmy z jejího působení na sociálních sítích, teď má ale další problémy. Kvůli exekucím jí měl být zablokovaný bankovní účet, nebo se jí minimálně strhávají všechny peníze, které jí na účet dorazí.

Zdá se, že Shopaholic Adel doplácí na své chování, které poslední dobou rozhodně nebylo ukázkové. Těsně před Vánoci se s ní rozešel přítel, přišla o kamarády a nyní jí sžírá finanční tíseň. V jednom ze svých videí na Youtube dokonce přiznala, že si nakoupila jídlo za poslední peníze. Kde sežene další peníze, to prý netuší.

Sledující bizarní youtuberky Shopaholic Adel ji ale nechápou. Za poslední peníze si totiž koupila poměrně drahé věci, které jí vystačí na maximálně pár dnů. Její nákup mohl stát okolo tisícovky a obsahoval několik velmi drahých produktů. Například chipsy značky Pringles, probiotický nápoj Actimel a několik hotovek. Kdyby si ale Adéla místo hotovek nakoupila jednotlivé suroviny, mohla mít jídlo na podstatně delší dobu.

Adéla to ale odůvodnila tím, že ve své kuchyni nemůže vařit, protože k tomu není přizpůsobená. Nejspíš narážela na to, že nemá sporák, ale pouze malý vařič. Někteří sledující jí ale připomněli, že právě k vaření je vařič určený. Jedna sledující jí dokonce napsala, že ona sama v minulosti měla mnohem menší a horší kuchyň, ale vaření jí potíže nedělalo. Nejspíš tím narážela na to, že Adéla jednoduše ve své obyčejné kuchyni vařit nechce.

Youtuberka začala být více aktivní na sociálních sítích a začala lidi prosit, aby jí posílali peníze nejen na sociální síť Tiktok, ale také rovnou na Paypal. O tom, že je zoufalá, nikdo nepochybuje. Na druhou stranu jí ale mnozí lidé připomínali, že taková situace velice brzy nastane.

Nad přemýšlením Shopaholic Adel zůstává nejednomu člověku rozum stát. To se nám stalo například tehdy, když jsme se podívali na video, kde Adéla rozbaluje nový hrníček zakoupený v kavárně Starbucks. Adéla se radovala, že jej pořídila ve slevě za pouhých 450 korun. Nejdivnější na tom je nejspíš to, že si před několika měsíci těchto předražených hrnků pořídila více než deset. Při stěhování je ale všechny vyhodila, protože by se jí údajně do nového bytu nevešly. Tak proč si teď kupuje nové?

Mnozí sledující Adély se domnívají, že brzy skončí na ulici. Pomoc od své rodiny totiž odmítla a je dost možné, že teď už jí nepomohou. Jenže není pochyb o tom, že sehnat peníze jí dělá čím dál větší potíže…

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!