Shopaholic Adel se zamilovala do muže ze seznamky, kterého nikdy neviděla a oznámila s ním vztah: Ten si z ní jen vystřelil

Shopaholic Adel, Adéla Pulcová

Ačkoliv se pravděpodobně nejbizarnější influencerka na české scéně opakovaně zapřísáhla, že se chce aktuálně věnovat pouze sama sobě, zaměřit se na své duševní zdraví a opečovávat sedmiletého pejska Rica, vše je opět jinak. Shopaholic Adel (30) se necelý měsíc po rozchodu s expřítelem Janem Kulasem opět zamilovala.

Jejím vyvoleným měl být jistý muž z Brna, do kterého se Adéla dle svých slov zamilovala na první pohled. To se jí ostatně nestalo poprvé. Je známo, že po rozchodech s bývalými partnery si za ně až neuvěřitelně rychle dokáže najít „náhradu“ a vždy jde podle kontroverzní youtuberky o lásku na celý život.

Onen muž vztah s ní ovšem nemyslel vůbec vážně. Celou záležitost bral jako pouhé pobavení a nemínil se s Adélou ani osobně setkat. Ačkoliv se nikdy nesetkali tváří v tvář, Adéla se do něj přesto zamilovala a v podstatě okamžitě zveřejnila i jeho fotografii s jasným vzkazem: „Můj přítel, říkejte si a myslete si lidi, co chcete, ale jsme spolu“. Ke snímku nezapomněla připojit ani odkaz na jeho instagramový účet.

Netrvalo dlouho a fotografie z Adélina instastory náhle zmizela. Vzápětí nato vydala Shopaholic Adel vyjádření, ve kterém promluvila o celé záležitosti. Nejprve se svým fanouškům omluvila, neboť přiznala, že opět nedodržela svá slova, jak nebude další vztah zveřejňovat. Avšak dle jejích slov jí muž ze seznamky přemluvil, aby i přesto jeho fotografii všem ukázala. Je možné, že se chtěl nejen „dobře“ pobavit, ale také se zviditelnit a na svůj Instagram nalákat nové sledující.

Adéla dále vyjádřila obavu, aby muž nezveřejnil jejich společné konverzace, což by známé tiktokerce mohlo nejspíše pořádně zavařit. Zatím vše nasvědčuje tomu, že si z ní onen chlapík chtěl jen vystřelit a nic dalšího v plánu neměl. Ostatně v posledních dnech není jediným, kdo si z Adély udělal veřejně legraci. Dalším „viníkem“ je streamer vystupující pod přezdívkou Haiset, který během toho, co vysílal na platformě Twitch, zavítal na Adélino živé vysílání, zaslal jí pár darů v minimální hodnotě, aby upoutal její pozornost, a následně byl samotnou influencerkou zablokován, neboť se prý přátelí s jejím expřítelem Kulasem.

Vraťme se však k vyjádření Shopaholic Adel k incidentu s mužem z Brna. Během něj si Adéla začala opět sypat popel na hlavu, když uznala, že se s muži neseznamuje dvakrát bezpečně: „Další kluk ze seznamky, který si ze mě bohužel zase udělal srandu, prostě já jsem i ve svých 30 letech, řeknu to na rovinu, já jsem prostě hloupá a pitomá a každému klukovi hned naletím, protože jsem takový typ povahy, že se snadno do toho kluka zamiluji, než abych si ho prostě oťukala, několikrát šla s ním na rande a nejdřív ho poznala“.

Obáváme se však, že Adéla svá slova opět nedodrží a zanedlouho se pochlubí novým objevem. Přeci jen, její slova o tom, jak chce být nějakou dobu single, pravdivá také nebyla. Ostatně potvrdila to sama Shopaholic Adel, když se v rámci živého vysílání na platformě TikTok svěřila svým fanouškům, že samota jí vyloženě nedělá dobře: „Já jsem typ člověka, co nechce být sám, co nemá rád samotu“. Uvidíme, čím dalším nás zřejmě mediálně nejsledovanější youtuberka opět překvapí.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Antiyoutuber; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!