Lhala, aby byla zajímavá: Expřítel bizarní youtuberky Shopaholic Adel vyvrátil řeči o údajném potratu

Shopaholic Adel, Adéla Pulcová

Ačkoliv se Adéla Pulcová (30) a Jan Kulas rozešli už na Štědrý den, až nyní vyplouvají na povrch informace, které se kontroverzní influencerce rozhodně líbit nebudou. Její expřítel se totiž rozhodl promluvit o jejím údajném těhotenství a následném potratu. O něm sama Adéla opakovaně mluvila v rámci živých vysílání na platformě TikTok a vždy nezapomněla zmínit, jak situaci těžce snáší.

Jenže podle slov jejího bývalého partnera si Adéla celé těhotenství i potrat vymyslela. V době, kdy tvořili pár, se Kulas tvářil, že vše co Adéla říká, je pravda, aby nemusel snášet její projevy agrese a stupňující se návaly vzteku. Dnes už se ale nebojí uvést věci na pravou míru. Během živého vysílání, kdy odpovídal na otázky svých příznivců, se rozhodl promluvit i o sporném těhotenství: „Spali jsme spolu hodně málo a vím jistě, že těhotná nebyla“.

Následně se rozhodl vyjádřit i k onomu diskutabilnímu potratu, kvůli kterému Adéla dle svých vlastních slov skončila na pohotovosti. Kulas prozradil, že v péči lékařů skutečně skončila, ale ne kvůli probíhajícímu potratu, nýbrž z důvodu nevolnosti, kterou si způsobila přílišným požíváním alkoholických nápojů.

Je zvláštní, že Adéla, která se několikrát dušovala, že kvůli rozsáhlým zdravotním omezením nesmí pít téměř žádný alkohol, pak skončí na pohotovosti kvůli otravě s ním spojené. Nejspíše se tak lži nebudou týkat pouze vymyšleného potratu.

Nejsmutnější na celé situaci je skutečnost, že Adéla lže o věcech, které pokud u těhotné ženy nastanou, jsou velmi bolestivé a na zbytek života ji ovlivní. Z toho si ale bizarní youtuberka vrásky nedělá, neboť v době, kdy u ní toto téma bylo aktuální, během živých vstupů opakovaně naříkala, jak prožité trauma nezvládá unést: „Je to pro mě těžké, ale já jsem zrovna před třemi týdny potratila. Už mu tlouklo i srdce. Když vidím venku kočárek, tak se hned rozbrečím“. Vypadá to, že pro „slávu“ je Shopaholic Adel schopna vymyslet si naprosto cokoliv a je jen otázkou času, co dalšího v následujících dnech vypluje na povrch.

Sama Adéla však nic takového nejspíš veřejně nepřizná. Od rozchodu s Janem Kulasem stále dokola opakuje, že veškeré slova jejího expřítele jsou lži. Z nich dvou je však rozhodně méně důvěryhodná právě Adéla.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!